Top 5 najlepszych portfeli Bitcoin 2021

Bitcoin jest zawsze w wiadomościach ze względu na jego wysokie ceny, ale handel cyfrową walutą wymaga kilku niezbędnych rzeczy. Posiadanie portfela cyfrowego jest jednym z nich.

Co to jest portfel Bitcoin?

Portfel bitcoin jest jak konto bankowe, które służy do przechowywania, odbierania i wysyłania cyfrowa waluta. Niezależnie od tego, czy chcesz handlować kryptowalutami, czy chcesz mieć je jako swoje aktywa, wystarczy mieć bitcoin portfel

Jak wiesz, kryptowaluty nie są jeszcze zarejestrowane zgodnie z prawem żadnego kraju. Musisz więc być bardzo ostrożny przy wyborze portfela na swoją cyfrową walutę. Jeśli wybierzesz zły portfel dla swoich kryptowalut, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze w mgnieniu oka. Poświęcanie czasu na zrozumienie i poznanie różnych portfeli kryptowalut jest ważne, aby chronić się przed oszustwami i oszustwami. Aby Ci w tym pomóc, oto nasza recenzja najlepszych dostępnych obecnie portfeli bitcoin.

Rodzaje portfeli Bitcoin:

W zasadzie są 5 różnych rodzajów portfeli bitcoinowych. Wszystkie mają swoje zalety i wady. Poniżej udostępniam podstawowe informacje o nich wszystkich:

1- Portfel sprzętowy: (Najlepsze portfele bitcoin dostępne dla bezpieczeństwa)

księga portfela

Pojęcie portfele sprzętowe nie są nowe, ale kryptowaluta wzmocnił swój rynek w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Portfel sprzętowy jest taki sam jak zwykły portfel, z wyjątkiem tego, że składa się z urządzenia cyfrowego do obsługi konta. I tak, jest również fantazyjny i stylowy w porównaniu do innych portfeli kryptowalut. Są mocniejsze pod względem bezpieczeństwa, łatwe do przenoszenia i mają ekran, na którym widać Twoją transakcję, a także świetną opcję do długoterminowego przechowywania cyfrowej waluty. Jest tylko jeden powód, z tego powodu ludzie wahają się przed zakupem portfeli sprzętowych, co jest ich ceną. Są dość drogie w porównaniu z innymi dostępnymi opcjami na rynku, ale z dodatkowym zabezpieczeniem ma dodatkową cenę. Portfele Ledger Nano są obecnie uważane za najlepszy przykład portfeli sprzętowych do kryptowalut.

2- Portfel online:

kryptowaluta portfela online

Portfele online dla bitcoinów są najpowszechniejszym rodzajem portfela, z którego korzysta wiele osób, ponieważ są tanie, łatwe w użyciu i łatwo można uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie. wystarczy mieć dostęp do internetu. Możesz obsługiwać portfele online za pośrednictwem komputera, laptopa i urządzeń mobilnych, takich jak iPad, tablety i smartfony, o ile mają one połączenie z Internetem. Głównym powodem, który przyciąga ludzi do korzystania z portfela online dla ich kryptowaluty, jest to, że jest szybki, łatwy w dostępie, tani w cenie, zarządza wieloma walutami naraz i wykorzystuje VPN w celu zapewnienia większej prywatności..

3- Portfel mobilny:

portfele mobilne marszczyć

Uwaga: „Na Reddicie jest kilka raportów o fałszywych aplikacjach, które kradną Twój portfel bitcoin i całą jego zawartość, więc upewnij się, że używasz dobrze znanego mobilnego portfela kryptograficznego”

Koncepcja portfel mobilny jest taki sam jak portfel online, z wyjątkiem tego, że działa tylko na urządzeniach mobilnych. Zasadniczo w sklepie Google Play i sklepie Apple istnieje aplikacja portfela kryptowalut, która działa tylko na urządzeniach mobilnych. Portfel mobilny staje się sławny z dnia na dzień z powodu ruchu mobilnego. Wszyscy wiemy, że większość ludzi już przechodzi z komputera na telefon komórkowy, dlatego teraz ludzie wolą mieć portfel mobilny na kryptowaluty. Zalety portfela mobilnego są takie same, jak w przypadku portfeli internetowych, z wyjątkiem opcji skanowania kodu QR, a telefon komórkowy jest znacznie łatwiejszy do przenoszenia w porównaniu z komputerem, laptopem, a nawet portfelem sprzętowym.

4- Portfel na biurko:

portfel exodus

Nie myliłbym się, mówiąc, że Portfel biurkowy jest taki sam, jak plik na komputerze. Większość portfeli na komputery stacjonarne jest całkowicie bezpłatna, ponieważ nie wykorzystujesz żadnej przestrzeni hostingowej firmy, która na to pozwala utwórz portfel na komputer dla bitcoinów. Ludziom się to podoba, ponieważ ryzyko zhakowania przez hakerów jest minimalne, ponieważ nie istnieje połączenie internetowe umożliwiające obsługę portfela na komputerze, w którym klucze prywatne nie zostały zapisane na stronie internetowej innej firmy. Chociaż ma wiele zalet, ale są też wady. Na przykład, co byś zrobił, gdybyś omyłkowo usunął plik lub komputer został uszkodzony przez wirusa?

5- Portfel papierowy:

portfel papierowy

Portfel papierowy oznacza, że ​​otrzymasz klucz prywatny swojej kryptowaluty. Aby dokonać transakcji, musisz wpisać pełny klucz. Wiem, że to brzmi dziwnie i staroświecko, ale ze względu na swoje działanie sprawia portfel papierowy to jeden z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania kryptowaluty. Ryzyko włamania jest prawie zerowe, do czego nie jest wymagane żadne urządzenie cyfrowe przechowuj swoją cyfrową walutę i żadne klucze prywatne nie zostały zapisane na niczym, w tym na serwerze innej firmy. Jedyną wadą korzystania z portfela papierowego jest to, że wymagałeś czasu na obsługę i zrozumienie techniczne.

Najlepsze portfele Bitcoin w 2021 roku

Istnieją dziesiątki opcji portfela dostępnych dla bitcoinów, ale niektóre z najlepszych to:

Aktualizacja: W tej chwili (luty 2021) wymienione poniżej portfele są najlepszymi, jakie mamy do przechowywania bitcoinów. Ledger Nano X jest przez wielu najlepszym wyborem.

1- Ledger Nano S: (wybór redakcji)

portfel ledger nano s

Ledger Nano S to portfel sprzętowy wielkości USB zaprojektowany specjalnie dla kryptowalut. Jak wspomniałem wcześniej, portfele sprzętowe są drogie, więc zrób to, ale w zamian otrzymasz wiele funkcji, które trudno znaleźć w innych typach portfele bitcoin, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i kopii zapasowej klucza prywatnego dla cyfrowej waluty.

Ledger Nano S nie jest urządzeniem typu plug-and-play. Oznacza to, że nie musisz mieć komputera, aby korzystać z tego portfela. Mały ekran LCD z przodu portfela pozwoli Ci na obsługę portfel kryptowalut łatwo. Pozwoli Ci to wykonywać takie funkcje, jak transakcje, wymieniać walutę cyfrową, korzystać z powiązanych aplikacji i przesyłać pieniądze z jednego konta na drugie w ciągu kilku sekund. Niewielki rozmiar Ledge Nano S pozwoli Ci zabezpieczyć go przed hakerami lub złodziejami. Nawet w przypadku jakiejkolwiek straty; zawsze możesz uzyskać kopię zapasową i zablokować złodzieja uzyskaj dostęp do swojego konta kryptowalutowego.

Funkcje Ledger Nano S:

 • Obsługa wielu walut: Ten portfel obsługuje prawie wszystkie pliki popularne kryptowaluty i pozwala na przechowywanie więcej niż jednego w tym samym czasie w ten sam portfel.
 • Wbudowany wyświetlacz: Oznacza to, że możesz fizycznie zobaczyć transakcję w celu potwierdzenia i weryfikacji dzięki wyświetlaczowi LCD na górze.
 • Łatwy w obsłudze: Chociaż rozmiar tego pięknego portfela sprzętowego jest mały, ale nadal istnieją przyciski do obsługi, które są bardzo łatwe i wygodne.
 • Bezpieczeństwo: Ze względów bezpieczeństwa dostępnych jest wiele opcji, w tym opcja zablokowania portfela kodem PIN.
 • Kopia zapasowa i przywracanie: Nie martw się o swoje pieniądze z kryptowaluty, jeśli masz Ledger Nano S, ponieważ zawiera arkusz odzyskiwania, podczas gdy proces przywracania jest łatwy i szybki.

Księga Ledger Nano S zawiera pudełko, w którym otrzymasz urządzenie Nano S, kabel USB, instrukcję obsługi, arkusz odzyskiwania i inne akcesoria itp..

2. Księga Ledger Nano X:

Ledger Nano X ma wyjątkowe funkcje i jest uważany za bardziej zaktualizowany niż Ledger Nano S. Na przykład łączy się z aplikacją mobilną Ledger Live przez opcję Bluetooth.

Portfel Ledger to w zasadzie jeden z najlepszych portfeli sprzętowych. Jest przeznaczony do przechowywania kryptowalut z ogromnymi funkcjami bezpieczeństwa. Handlowcy i inwestorzy kryptowalut z pasją używają portfeli księgi głównej do swoich kryptowalut, również przez nich chwalonych.

Projekt jest bardzo uroczy i atrakcyjny w użyciu. Opcja odzyskiwania kart seedowych i dostępność kabla USB-C sprawiają, że Ledger Nano X jest atrakcyjny w społeczności kryptowalut.

3- Portfel Atomic:

portfel atomowy

Atomic jest firmą wielowalutową nie podlegającą nadzorowi portfel bitcoin, który obsługuje ponad 300 innych monet i tokenów. Możesz zabezpieczyć, zarządzać, wymieniać i kupować kryptowaluty w przyjaznym dla użytkownika interfejsie chronionym mnemonicznym ziarnem. W pełni kontrolujesz swoje fundusze.

Wieloplatformowy

Atomic Wallet jest dostępny dla większości systemów operacyjnych, w tym Windows, macOS, Linux i Android. Aplikacja na iOS ma zostać wydana w 2019 roku.

Bezpieczeństwo i anonimowość

W Atomic tylko Ty masz pełny dostęp do swoich środków. Atomic Wallet wykorzystuje inteligencję urządzenia i przechowuje wszystkie klucze prywatne na Twoim komputerze i / lub smartfonie. Twoja prywatność jest dobrze chroniona dzięki ustawionemu hasłu i 12-słowowemu mnemonicznemu frazie początkowej.

Wielowalutowy

Atomic obsługuje ponad 300+ monet i tokenów. Możesz je zabezpieczyć i zarządzać nimi, wymieniać i kupować za pomocą wbudowanych usług i robić to wszystko w jednym interfejsie, bez wchodzenia na zewnętrzne strony internetowe. Ponadto Atomic umożliwia dodanie dowolnego tokena ERC20 za pomocą kilku kliknięć i zarządzanie nim.

Zero opłat

Atomic to darmowe oprogramowanie, które generuje unikalny adres portfela. 

Natychmiastowa wymiana i opcja Kup krypto

Atomic Wallet umożliwia wymianę ponad 60 kryptowalut. Ta usługa jest obsługiwana przez Shapeshift, Changelly i Changenow.

Opcja zakupu w aplikacji obsługiwana przez Simplex umożliwia kupowanie kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin i Bitcoin Cash za pomocą karty kredytowej za pomocą kilku kliknięć. Cały proces trwa kilka minut i pobiera 2% opłaty za Atomic.

Wsparcie 24/7

Atomic dba o swoich użytkowników. Personel pomocniczy pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest zawsze gotowy do pomocy, jeśli coś pójdzie nie tak. Średni czas odpowiedzi to około 1 godziny.

4- Portfel Guarda

Portfel Guarda

Guarda to niezabezpieczony, wieloplatformowy portfel kryptowalut przeznaczony do łatwego przechowywania, zarządzania i przesyłania zasobów cyfrowych. Guarda obsługuje obecnie ponad 40 najpopularniejszych łańcuchów bloków i ponad 10.000 ich tokenów (w tym BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH i inne). Wszystkie waluty można kupić w portfelu za pomocą karty bankowej. Użytkownicy mogą również wymieniać waluty za pośrednictwem wbudowanej usługi wymiany i dokonywać szybkich transakcji kryptowalutowych.

Portfele Guarda są dostępne w różnych wersjach: Sieć, Pulpit (Linux, Windows, macOS), mobilny (iOS, Android) i Rozszerzenie Chrome.

Magazyny kryptowalut Guarda działają na różnych platformach i są dostępne z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Oprócz głównych portfeli wielowalutowych, Guarda oferuje szereg jednowalutowych portfeli mobilnych typu open source.

Ponieważ Guarda zapewnia portfele wolne od opieki, dane osobowe użytkownika lub klucze prywatne nie są w żaden sposób przechowywane ani wykorzystywane przez firmę – zwiększa to bezpieczeństwo kryptowalut i tokenów oraz zapobiega wszelkim szansom wycieku informacji.

Główne cechy:

 • Obsługa ponad 40 blockchainów i ponad 10000 tokenów;
 • Pełna kontrola użytkownika nad kluczami prywatnymi i zasobami;
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • Zakupy kryptowalut na karcie kredytowej / debetowej;
 • Wbudowana wymiana kryptowalut;
 • Całodobowa obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu;
 • Bezpiecznie zaszyfrowana kopia zapasowa portfela;
 • Dostępność międzyplatformowa.

5- Exodus:

portfele exodus

Pierwsze wrażenie z Exodus było po prostu WOW. Chodzi mi o to, że musisz tylko sprawdzić, jak ulepszyć Internet portfel bitcoin które oferują użytkownikom. Jeśli szukasz portfela na swoją cyfrową walutę, który ma funkcje graficzne, system raportowania, kolorowy i łatwy w użyciu, to Exodus musi znajdować się na Twojej liście do użycia, ponieważ ma to wszystko w bardzo rozsądny sposób. Inne portfele online zapewniają prawie te same funkcje, ale ich styl prezentacji nie jest ekskluzywny dla projektu Exodus. Pokazali również zrzut ekranu swojego konta portfela dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda ich konto portfelowe.

Projekt nie jest jedyną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę i zignorować inne cechy. Exodus posiada wszystkie zaawansowane funkcje, których oczekujesz od każdego portfela internetowego na poziomie zaawansowanym.

Cechy Exodus:

Istnieje długa lista funkcji, które Exodus oferuje swoim użytkownikom. Pełna lista funkcji znajduje się na ich stronie internetowej. Tutaj omówię tylko ekskluzywne i związane z bezpieczeństwem funkcje, o których musisz wiedzieć przed założeniem konta na ich stronie internetowej.

 • Wymiana jednym kliknięciem: Do obsługi konta w portfelu Exodus nie jest wymagana żadna weryfikacja ani identyfikacja. Możesz po prostu wymienić swoją cyfrową walutę jednym kliknięciem. To sprawia, że ​​transakcja jest szybka.
 • Wiele walut: Exodus umożliwia przechowywanie wielu walut cyfrowych i innych zasobów cyfrowych w portfelu Exodus bez pytania o dodatkowe opłaty abonamentowe itp..
 • Pełne bezpieczeństwo: Exodus nie jest internetowym portfelem kryptowalut, ale portfelem offline. Tak, za pośrednictwem strony internetowej utworzysz swój własny cyfrowy portfel walutowy, co oznacza, że ​​informacje o Twojej kryptowalutach będą przechowywane na Twoim komputerze, a nie na serwerze Exodus.
 • 100% za darmo: Exodus jest w 100% darmowy dla wszystkich użytkowników. Tak, mają pewne usługi premium, ale ogólnie możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami ich portfela za darmo.
 • Świetny projekt: Konstrukcja portfela to główny powód, dla którego Exodus jest popularny. Ułatwia to osobie nietechnicznej zrozumienie wszystkich szczegółów dotyczących jej kryptowalut.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner