Top 8 najlepszych portfeli na monety Ripple (XRP) 2021 [zalecane]

W ciągu ostatnich 2-3 lat waluty cyfrowe zyskały dużą popularność. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest rosnąca akceptacja opinii publicznej i powszechne przekonanie, że technologia zostanie na dłużej. Dziś najdroższą walutą na świecie jest kryptowaluta Bitcoin, ale nie jest to jedyna, która przyciąga tony zainteresowania. Ripple (XRP) to jedna z najlepszych kryptowalut, która ma wiele zalet w porównaniu z bitcoinem. Przyjrzyjmy się najpierw, czym jest moneta XRP firmy Ripple i dlaczego powinniśmy trzymać tę kryptowalutę.

Jak wiesz, kryptowaluty nie są jeszcze zarejestrowane zgodnie z prawem żadnego kraju. Musisz więc być bardzo ostrożny, wybierając portfel dla swojej kryptowaluty. Jeśli wybierzesz niewłaściwy portfel XRP, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze w mgnieniu oka. Poświęcanie czasu na zrozumienie różnych opcji portfela Ripple XRP jest ważne, aby chronić się przed oszustwami i oszustwami. Aby Ci w tym pomóc, przedstawiamy naszą recenzję 8 najlepszych portfeli Ripple (XRP) ”.

Najlepsze portfele Ripple (XRP) 2021

Aktualizacja: W tej chwili (grudzień 2020) wymienione poniżej portfele są najlepsze, co mamy przechowywać XRP.

1- Portfel Guarda

Portfel Guarda

Guarda to niezabezpieczony, wieloplatformowy portfel kryptowalut przeznaczony do łatwego przechowywania, zarządzania i przesyłania zasobów cyfrowych. Guarda obsługuje obecnie ponad 40 najpopularniejszych łańcuchów bloków i ponad 10.000 ich tokenów (w tym BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH i inne). Wszystkie waluty można kupić w portfelu za pomocą karty bankowej. Użytkownicy mogą również wymieniać waluty za pośrednictwem wbudowanej usługi wymiany i dokonywać szybkich transakcji kryptowalutowych.

Portfele Guarda są dostępne w różnych wersjach: Web, Desktop (Linux, Windows, MacOS), Mobile (iOS, Android) i rozszerzenie Chrome.

Magazyny kryptowalut Guarda działają na różnych platformach i są dostępne z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Oprócz głównych portfeli wielowalutowych, Guarda oferuje szereg jednowalutowych portfeli mobilnych typu open source.

Ponieważ Guarda zapewnia portfele wolne od opieki, dane osobowe użytkownika lub klucze prywatne nie są w żaden sposób przechowywane ani wykorzystywane przez firmę – zwiększa to bezpieczeństwo kryptowalut i tokenów oraz zapobiega wszelkim szansom wycieku informacji.

Główne cechy:

 • Obsługa ponad 40 łańcuchów bloków i ponad 10000 tokenów;
 • Pełna kontrola użytkownika nad kluczami prywatnymi i zasobami;
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • Zakupy kryptowalut na karcie kredytowej / debetowej;
 • Wbudowana wymiana kryptowalut;
 • Całodobowa obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu;
 • Bezpiecznie zaszyfrowana kopia zapasowa portfela;
 • Dostępność międzyplatformowa.

2- Portfel Atomic:

Atomic to portfel Ripple (XRP) z obsługą wielu walut, który obsługuje ponad 300 innych monet i tokenów. Możesz zabezpieczyć, zarządzać, wymieniać i kupować XRP w przyjaznym dla użytkownika interfejsie chronionym mnemonicznym ziarnem. W pełni kontrolujesz swoje fundusze.

Wieloplatformowy

Atomic Wallet jest dostępny dla większości systemów operacyjnych, w tym Windows, MacOS, Linux i Android. Aplikacja na iOS ma zostać wydana w 2019 roku.

Bezpieczeństwo i anonimowość

W Atomic tylko Ty masz pełny dostęp do swoich środków. Atomic Wallet wykorzystuje inteligencję urządzenia i przechowuje wszystkie klucze prywatne na Twoim komputerze i / lub smartfonie. Twoja prywatność jest dobrze chroniona dzięki ustawionemu hasłu i 12-słowowemu mnemonicznemu frazie początkowej.

Wielowalutowy

Oprócz XRP, Atomic obsługuje ponad 300+ monet i tokenów. Możesz je zabezpieczyć i zarządzać nimi, wymieniać i kupować za pomocą wbudowanych usług i robić to wszystko w jednym interfejsie, bez wchodzenia na zewnętrzne strony internetowe. Ponadto Atomic umożliwia dodanie dowolnego tokena ERC20 za pomocą kilku kliknięć i zarządzanie nim.

Zero opłat

Atomic to darmowe oprogramowanie, które generuje unikalny adres portfela. Z tego powodu wystarczy mieć rezerwę 20 XRP jako niewykorzystane saldo wymagane dla sieci XRP..

Natychmiastowa wymiana i opcja Kup krypto

Atomic Wallet umożliwia wymianę XRP na ponad 60 kryptowalut. Ta usługa jest obsługiwana przez Shapeshift, Changelly i Changenow.

Opcja zakupu w aplikacji obsługiwana przez Simplex umożliwia zakup XRP (Ripple), Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash za pomocą karty kredytowej za pomocą kilku kliknięć. Cały proces trwa kilka minut i pobiera 2% opłaty za Atomic.

Wsparcie 24/7

Atomic dba o swoich użytkowników. Personel pomocniczy pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zawsze jest gotowy do pomocy, jeśli coś pójdzie nie tak. Średni czas odpowiedzi to około 1 godziny.

3- Ledger Nano X(Wybór redaktorów)

ledger nano x box

Ledger Nano X to duże ulepszenie Ledger Nano S, z wyświetlaczem dwukrotnie większym niż w Nano S, tj. 128 × 64, co podnosi jakość portfela, która rzeczywiście wymaga wyższej ceny.

Nano X to sprzętowy portfel kryptowalut z serią aktualizacji Ledger Nano S. Głównymi kryteriami, które czynią go lepszym od Nano S, jest łączność Bluetooth. Wraz z większym ekranem wyposażony jest w większe przyciski, dzięki czemu jest wygodny w użyciu.

Możliwość przechowywania większej ilości:

Ledger Nano X może przechowywać do 100 aplikacji jednocześnie dzięki dodatkowej przestrzeni. Można przechowywać większą liczbę zasobów, wszystkie w tym samym miejscu, co sprawia, że ​​jest to przydatne narzędzie.

Aktywa obejmują kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, XRP i wiele innych. Można odwiedzić stronę Obsługiwane zasoby kryptograficzne, aby sprawdzić dostępność zasobów obsługiwanych przez Nano X..

Aby dodać nowy zasób do urządzenia, przejdź do Menedżera w aplikacji Ledger Live i kliknij niebieski przycisk instalacji żądanej monety, jeśli jest obsługiwana.

Łączność Bluetooth:

Urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth do połączenia między dwoma użytkownikami. Nie należy się martwić o bezpieczeństwo, ponieważ wykorzystuje szyfrowanie od końca do końca. Tylko informacje publiczne, takie jak przesyłane dane, są przesyłane przez Bluetooth. Klucze prywatne nie są ujawniane innym osobom, ponieważ są przechowywane w chłodni.

Nano X implementuje technologię Bluetooth Low Energy (BLE). Porównanie liczbowe działa jako medium parowania między dwoma urządzeniami podczas transakcji, co jest rzeczywiście najnowocześniejszą konfiguracją zabezpieczeń. Porównanie liczbowe umożliwia obu użytkownikom wygenerowanie wspólnego kodu, który ustanawia parowanie.

Obawy dotyczące kolizji podczas generowania kodu z pobliskimi urządzeniami rozwiązuje się za pomocą AES-CMAC z kluczy publicznych oraz losowych wartości nonce.

Przed przystąpieniem do transakcji Bezpieczny Element prosi użytkownika o potwierdzenie. Nigdy nie dokona żadnej transakcji bez zgody użytkownika.

Poza tym możesz również użyć kabla USB C zamiast Bluetooth, jeśli nadal niepokoją Cię obawy dotyczące bezpieczeństwa.

Chcesz zarobić darmowe kryptowaluty? oto nasz przewodnik dla 15+ Bitcoinów & Krany kryptograficzne w 2021 roku zarobić sporą ilość satoshi (bitcoin).

 1. Prognoza cen Litecoina w latach 2021-2025
 2. Gwiezdna prognoza cen 2021-2025 XLM 5 USD Możliwe?
 3. Prognoza cen Chainlink w latach 2021-2025 osiągnie wartość 100 USD?

Wydajność baterii:

Ledger Nano X zapewnia baterię 100 mAh. Żywotność baterii jest wysoka. Po aktywacji trwa długo przez wiele godzin. Gdy urządzenie nie jest używane, może wytrzymać kilka miesięcy.

Wadą jest to, że baterii nie można wymienić, jeśli jest uszkodzona. Można go ładować tylko za pomocą kabla USB C po rozładowaniu. Nie ma też wskaźnika baterii, który może spowodować nagłe wyłączenie urządzenia, gdy nie zostanie potwierdzone zużycie energii.

Aplikacja Ledger Live:

Ledger Live App

Ledger Live jest idealnym towarzyszem dla urządzeń sprzętowych księgi. Ta aplikacja umożliwia bezpieczne zarządzanie zasobami kryptograficznymi. Zapewnia łatwe wdrażanie, tj. Możesz skonfigurować swój Ledger Nano X z wprowadzaniem krok po kroku podanym przez Ledger Live.

Posiada funkcje takie jak importowanie kont z Ledger Live Desktop do smartfona. Pozwala również bezpośrednio instalować lub usuwać aplikacje z Ledger Nano X. Użytkownik może dodać nową walutę lub usunąć istniejącą.

Za pośrednictwem tej aplikacji można uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby kont dla każdego obsługiwanego zasobu. Zawiera również pełną historię transakcji i szczegółowe informacje. Wartość licznika globalnego na pulpicie nawigacyjnym umożliwia użytkownikowi sprawdzenie całkowitej wartości swoich aktywów w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Użytkownik może zabezpieczyć dostęp za pomocą blokady hasłem lub uwierzytelniania biometrycznego, takiego jak skanowanie odcisków palców.

Kopia zapasowa danych:

Jeśli urządzenie zostanie utracone, użytkownik może odzyskać swoje dane, używając 24-słownej frazy odzyskiwania podanej podczas inicjalizacji urządzenia, aby przywrócić konta na dowolnym urządzeniu Ledger.

Cena £:

Ledger Nano X kosztuje 119 dolarów. Obejmuje to bezpłatną wysyłkę do prawie każdego kraju. Wysoka cena jest wymagana ze względu na obsługę Bluetooth i dodatkowe przechowywanie zasobów. Jego unikalne cechy zapewniają odpowiednią cenę. Jeśli cena Nano X jest dla Ciebie droga, nadal możesz kupić Ledger Nano S za 59 USD

Więcej o Ledger Nano X

 • 1 portfel sprzętowy (Ledger Nano X)
 • 1 kabel USB
 • 1 Brelok do urządzenia
 • 3 arkusze odzyskiwania
 • 1 ulotka wprowadzająca
 • Naklejki Ledger

Ledger Nano uznany przez naszych czytelników za najlepszy portfel XRP nr 1 w 2021 roku

4- Tostowy portfel:

portfel tostowy xrp

Toast Wallet to darmowy portfel Ripple (XRP) o otwartym kodzie źródłowym, z którego może korzystać każdy.

Portfel tostowy jest jednym z najwygodniejszych portfeli używanych do przechowywanie Ripple XRP. Proces przechowywania Ripple jest dość prosty w tym portfelu, że każdy może z niego łatwo korzystać. Zapewnia duże bezpieczeństwo przekazywanych środków. Oto główne cechy tego portfela.

1-wieloplatformowy

Pierwszą cechą tego portfela jest to, że jest dostępny dla prawie wszystkich platform. Użytkownicy mogą z niego korzystać, niezależnie od tego, czy korzystają Windows, Android, a nawet iOS. Dla każdej platformy dostępne są osobne aplikacje tego portfela.

2-łatwy w użyciu

Kolejną zaletą korzystania z portfela Toast jest to, że jest on dość łatwy w użyciu. Użytkownicy nie muszą przechodzić przez różne kroki do Sklepu  Ripple XRP jak w innych portfelach.

3-Zero opłat

Kolejną zaletą korzystania z Toast Wallet jest to, że nie pobiera on opłaty transakcyjnej i jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich użytkowników. Ty tylko masz Rezerwa 20 XRP na przetwarzanie Twoich transakcji.

5- Monety:

portfel do płatności na monety

CoinPayments to płatność kryptowalutowa strona internetowa, która umożliwia przechowywanie cyfrowej waluty online w portfelu. Działa w taki sam sposób, jak Twoja fizyczna praca w banku. Akceptują ponad 1300 różnych rodzajów altcoinów, w których obowiązuje ich opłata transakcyjna tylko 0,5%. Opłata jest taka sama dla wszystkich typów inwestorów. Firma jest zarejestrowana i ma siedzibę w Kanadzie i jest znana jako jedna z najbardziej autentycznych i legalnych platformy płatności kryptowalutowych.

Podobnie jak inne platformy kryptowalut, CoinPayments nie ogranicza Cię tylko do wymiany i inwestowania altcoinów za pośrednictwem swojej sieci, ale pozwala również na wykorzystanie pieniędzy do celów zakupów online. Obecnie istnieją tysiące sklepów internetowych, które akceptują CoinPayments jako metodę płatności.

Opłata CoinPayments:

Początkowo CoinPayments jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników. Każdy, kto ma ważny identyfikator e-mail, może się zarejestrować Portfel CoinPayments. Opłata jest pobierana tylko wtedy, gdy użytkownik dokona transakcji. Opłata została naliczona za różne rodzaje transakcji, które obejmują:

 • Lokata komercyjna
 • Wpłaty przychodzące

Ogólna opłata za CoinPayments wynosi tylko 0,5% wszystkich rodzajów transakcji. Wielkość transakcji nie wpływa na ten kurs. Dotyczy to wszystkich typów inwestorów.

Wypłaty monet:

Usługa portfela ma pewne opłaty, ale nie ma żadnych opłat za osobiste depozyty na portfelu. To jest w 100% darmowe. Wypłaty z portfela są również w 100% bezpłatne, dopóki nie użyjesz go do zakupów komercyjnych lub nie użyjesz go jako metody płatności podczas zakupów online.

Największa sieć płatnicza:

CoinPayments to jedna z najszybszych i największych sieci płatniczych. Istnieje ponad 300 000 sprzedawców w 182 krajach, którzy obecnie akceptują CoinPayments jako metodę przyjmowania płatności od swoich klientów. Z tym wielkim osiągnięciem, CoinPayments ułatwił użytkownikom posiadającym waluty cyfrowe korzystanie z niego jako pieniądza papierowego. Możesz kupić wszystko z dowolnego miejsca, a nawet wycofaj swój Ripple XRP w swoim banku za pomocą CoinPayments.

Portfel na wiele monet:

Najlepszy portfel Coinpayment XRP

Inne podobne strony internetowe pozwalają na wykorzystanie twoich monet w portfelu tylko w celu inwestycji. To ogranicza możliwość korzystania z własnych pieniędzy. Usługa coinpayments współpracuje z wieloma sklepami internetowymi i oprogramowaniem e-commerce, które umożliwia dokonywanie zakupów online. Możesz użyć swojego Portfel Ripple (XRP) jako portfela osobistego do dokonywania płatności na różnych platformach,

BitGo:

CoinPayments jest obsługiwany przez popularną witrynę zabezpieczającą altcoin o nazwie BitGo. BitGo jest zwykle znany tylko z płatności BTC, ale w CoinPayments możesz korzystać z tej usługi dla dowolnego rodzaju waluty cyfrowej, w tym Ripple Coin „XRP”. To sprawia, że ​​proces transakcji i płatności jest bardzo szybki. Kiedy jest szybki, oznacza to, że możesz natychmiast zainwestować swoje pieniądze lub sprzedać swoją monetę, jeśli zauważysz wzrost ceny.

Pełne bezpieczeństwo:

Ze względu na bezpieczeństwo pieniędzy użytkowników rozszerzenie CoinPayments używa narzędzia takiego jak BitGo. Jest to technologia wielosigowa, która zapewnia pełną ochronę Twoich środków. Żadna transakcja nie może zostać dokonana bez zgody właściciela konta.

Powiązane z kontami bankowymi:

Początkowo funkcja rozliczeń płaskich była dostępna tylko dla użytkowników kanadyjskich. Ale teraz użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych i kupców w euro mogą również korzystać z opcji rozliczeń ryczałtowych. Dzięki temu mogą otrzymać pieniądze na swoich kontach bankowych. Działa w taki sam sposób, jak działa płatność. Klikasz na wypłatę i otrzymujesz pieniądze w swoim banku.

Firma ma siedzibę w Kanadzie, a teraz jest akceptowana przez ponad 296 000 sprzedawców internetowych w różnych krajach. Daje to użytkownikom gwarancję, że firma jest nie jest oszustwem ani fałszerstwem. Możesz korzystać z ich usług w zakresie Przeznaczenie portfela na monety Ripple. Ich portfel zawiera zaawansowane funkcje. Możesz używać swojego Ripple nie tylko do zakupów i sprzedaży, ale także jako metody płatności w różnych sklepach internetowych.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, opcje skarbca i BitGo sprawiają, że jest to wszechstronna platforma do płatności. Jeśli więc szukasz pliku bezpieczny portfel kryptowalut na Twoje monety, wtedy powinieneś się zarejestrować CoinPayments teraz bez martwienia się o jego legalny status. Rejestracja jest w 100% bezpłatna, a ich opłata za transakcje i portfel jest również mniejsza w porównaniu do konkurencyjnych firm.

6- EXARPY:

przegląd portfela exarpay

Exarpy to interfejs, który umożliwia użytkownikom interakcję z siecią Ripple. Nie ma powiązania z Ripple, a jedynie ułatwia użytkownikom korzystanie z jego sieci. Ten portfel jest niezawodny, szybki, bezpieczny i dość prosty w użyciu. Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech tego interfejsu jest to, że użytkownicy mogą go używać na prawie wszystkich urządzeniach. Korzystanie z tego interfejsu pobiera opłaty w wysokości 0,025 XRP od każdej transakcji. Użytkownicy mogą z niego korzystać bez strachu, ponieważ nie przechowuje żadnych informacji o użytkowniku. Użytkownik otrzymuje kod PIN wygenerowany kryptograficznie w celu zalogowania się i korzystania z tego portfela. Użytkownicy mogą przechowywać, wysyłać i odbierać dowolną ilość Ripple za pośrednictwem tego portfela.

Możesz sprawdzić sekcję FAQ tutaj przed rozpoczęciem.

7- Portfel Edge:

edge xrp

Edge Wallet to bogaty w funkcje portfel oprogramowania przemianowany na Airbitz i wprowadzony na rynek w lutym 2018 roku. Najbardziej podziwianymi cechami tego portfela są łatwy interfejs użytkownika i unikalne podejście do bezpieczeństwa Twoich środków. Jego interfejs wydaje się dość łatwy dla użytkowników aplikacji bankowych. Portfel umożliwia wysyłanie, odbieranie, przechowywanie i wymianę monet. Wcześniej prawie wszystkie portfele musiały być zależne od strony trzeciej w zakresie bezpieczeństwa po stronie serwera. Ale Edge zapewnia łatwą w użyciu warstwę bezpieczeństwa, a użytkownicy mogą kontrolować funkcjonowanie tej warstwy bezpieczeństwa. Ten najnowszy portfel kryptowalut ma taką architekturę, jak działa z dowolnym blockchainem. W ten sposób będzie oferować wsparcie dla prawie wszystkich kryptowalut, którymi handluje się na całym świecie.

Będzie nawet obsługiwać każdą nową monetę, pod warunkiem, że twórcy monety rozszerzą swoje wsparcie za pomocą prostej wtyczki. Portfel Edge jest również wyposażony w technologię Spaceshift, która umożliwia użytkownikom łatwą wymianę między kryptowalutami bez potrzeby wymiany kryptowalut. W tym miejscu warto wspomnieć, że portfel obsługuje wyświetlanie kwoty środków w mniejszych nominałach. Oto zalety i wady tego portfela:

PROS

 • Prosty interfejs użytkownika idealny nawet dla początkujących.
 • Oferuje silne funkcje bezpieczeństwa, takie jak 2FA i odzyskiwanie konfiguracji pytań zabezpieczających.
 • Obsługuje wiele popularnych kryptowalut i planuje zaoferować wsparcie dla wszystkich w przyszłości.
 • Ma kod typu open source.
 • Dostępne dla systemów Windows, Android i iOS.
 • Obsługuje handel kryptowalutami w portfelu.

CONS

 • Brak interfejsu internetowego.

8- GateHub:

gatehub tętnienia

Obecnie GateHub ma do czynienia z kilkoma popularnymi walutami cyfrowymi, w tym XRP i BTC. Proces wpłacania pieniędzy i dokonywania zakupów Ripple (XRP) na GateHub jest bardzo łatwa i szybka. Pozwalają swoim użytkownikom kupować monety Ripple, płacąc pieniądze bezpośrednio przez bank, ale niestety musisz najpierw kupić BTC, a następnie zamienić je na inne waluty cyfrowe, w tym monetę Ripple XRP.

Gatehub jest jednym z tych portfeli XRP, które zostały wymienione na oficjalna strona internetowa Ripple (Laboratorium Ripple). Minęło sporo czasu, odkąd Gatehub oferuje usługi portfel dla XRP. Inwestorzy najbardziej ufają GateHub, ponieważ Ripple coin wspomniał o tym na liście swoich portfeli, gdzie oferuje również kilka interesujących funkcji na swojej stronie internetowej.

Główne cechy, które GateHub , które oferują swoim inwestorom są interesujące i ułatwiają inwestorom zarządzanie nimi w celach inwestycyjnych.

Łatwy w użyciu:

Po pierwsze, układ portfela jest prosty i łatwy w użyciu. Portfel pokazuje pełną historię płatności i pokazuje dokładną kwotę, do której byłeś przyzwyczajony zakup Ripple (XRP). Wysyłają powiadomienie e-mailem dotyczące transakcji finansowych, aby informować użytkowników o wartości finansowej ich portfeli.

Akceptowane przez sklepy internetowe:

Od tamtej pory minęło sporo czasu Gatehub oferuje usługi związane z portfelem. Wiele sklepów internetowych akceptuje je teraz jako metodę płatności. Możesz więc używać swojego XRP do zakupów online, nie jest to ograniczone tylko do celów handlowych.

Zaawansowane analizy:

Sekcja analityczna GateHub pokazuje współczynnik w czasie rzeczywistym XRP, USD, i inne waluty. Dzięki temu użytkownicy mogą bardzo łatwo zainwestować swoje pieniądze we właściwym czasie. Statystyki analityczne pokazują również statystyki za pomocą grafiki. Ułatwia to użytkownikom zrozumienie i obsługę konta w portfelu.

Chcesz kupić XRP? Przeczytaj nasz nowy przewodnik: ostateczny przewodnik dotyczący kupowania Ripple (XRP) w 2021 r

Przeczytaj także: 5 wskazówek, jak chronić swoje kryptowaluty

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner