Prognoza cen Tezos na lata 2021-2025 | Czy XTZ może osiągnąć 100 USD?

Jeśli polujesz na Prognozy Tezos na lata 2021-2025 i potrzebujesz odpowiedzi na powyższe pytania, to jesteś we właściwym miejscu. Będziemy udostępniać Ci wszystkie najlepsze prognozy cenowe Tezos na 2021 rok powyżej i później. Przeanalizujemy przeszłe ceny Tezos (XTZ) i dowie się, co mówią eksperci o jego przyszłej wydajności. Zaczynajmy!

Pochodzenie i przegląd Tezos (XTZ):

W 2017r, Tezos został pierwotnie uruchomiony o godz Pierwsza oferta monet (ICO). Premiera przebiegła bardzo dobrze i pobiła niesamowity rekord dzięki początkowej inwestycji w wysokości około 232 milionów dolarów. Od tego czasu wielu inwestorów i traderów wycofuje się z inwestowania w nią z powodu jej ostatnich wyników. Na razie wygląda na to, że sytuacja się zmienia, ponieważ Tezos zaczął wykazywać wzrost. Ten wzrost sprawia, że ​​analitycy kryptowalut muszą określić, do jakich perspektyw inwestycyjnych mogą prowadzić te aktywa cyfrowe.

XTZ wykorzystuje model zarządzania w łańcuchu. Ponieważ jest to platforma inteligentnych kontraktów, odróżnia to XTZ od innych Crypto. Tezos jest kryptowalutą trzeciej generacji, a jego twórcy bardzo się starali uniknąć pułapek starszych kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum. Natywnym tokenem Tezos jest XTZ, a proces wydobywania XTZ nazywa się „Pieczenie”.

Analiza cen Tezos (XTZ):

Zanim zagłębimy się w przyszłe prognozy, jak zachowa się moneta w ciągu najbliższych pięciu lat, weźmy kolejkę górską, aby zbadać cena XTZ po jego uruchomieniu. Moneta miała zostać uruchomiona po udanym uruchomieniu w ICO. Jednak w Stanach Zjednoczonych istniały pewne kwestie związane z bezpieczeństwem prawnym, które przeszkodziły w uruchomieniu. Rozwiązanie problemów zajęło trochę czasu. Fundacja zatrudniła jednego z najlepszych audytorów PwC do rozwiązania wszystkich kwestii prawnych.

W jakiś sposób XTZ wystartował pod koniec 2018 roku i wydał swoją sieć główną. Cena tokena w momencie ICO wynosiła około 0,47 USD. Depozyt za obstawianie początkowo spadł, a limit gazu wzrósł. Na szczęście ceny Tezos zaczęły wyglądać obiecująco i jakoś udało się powrócić do 1,08 dolara z 0,4 dolara. Był czas, że najwyższa odnotowana cena XTZ wynosiła około 12,19 USD. To wtedy wszystkie kryptowaluty rosły w największym hossie w historii kryptowalut.

  1. Gwiezdna prognoza cen 2021-2025 XLM 5 USD Możliwe?
  2. Przewidywanie cen Dogecoin w latach 2021-2025 | Czy DOGE może kiedykolwiek trafić 1 dolara?
  3. Prognoza cen Litecoina w latach 2021-2025

Przyszłe prognozy cenowe Tezos

Nie ma niezawodnych sposobów patrzenia w przyszłość, a kryształowe kule nie działają. Jednak analitycy i handlowcy używają algorytmu matematycznego do przewidywania przyszłych prognoz cen kryptowalut zarówno w przypadku inwestycji krótkoterminowych, jak i długoterminowych. Możemy użyć tych algorytmów, aby zdecydować, czy konkretny token, taki jak Tezos, wydaje się obiecującą inwestycją w przyszłość, czy nie. Jeśli spojrzymy na inwestycje krótkoterminowe, ceny będą wysokie.

Oczekuje się, że Tezos przejdzie pełną fazę zmian po zakończeniu roku. Ceny powinny wzrosnąć do końca lutego i zakończyć się w 2021 roku wokół 4,82 USD, jak widać na powyższym wykresie. Jeśli chodzi o inwestycje długoterminowe, to powinien on przekroczyć historyczne maksima.


Jeśli chcesz być trochę optymistą, spodziewamy się, że cena wzrośnie nawet do 10,0 USD. Ale wszystko zależy od rynku i Bull Run, jeśli wydarzy się w ciągu najbliższych dwóch, trzech lat.

Prognoza cen Tezos 2021

Tezos przeszedł przez fazę niskiego spadku we wrześniu i październiku. Skumulowany procent spadku wyniósł około 16%. Obecna cena 1 Tezosa (XTZ) wynosi 2,4040 USD. Oczekuje się, że cena zostanie odzyskana na początku 2021 r. Co oznaczałoby, że cena może wzrosnąć do około 3,025 USD, co stanowi 30-80% wzrost w porównaniu z obecną ceną..

Prognoza cen Tezos 2022

Szacunki cenowe dla Tezos mówią, że moneta może przekroczyć swój rekord do połowy 2021 r. A do końca roku XTZ może być wart około 6,10 USD, co oznacza wzrost o 134% w stosunku do obecnej kwoty..

Prognoza cen Tezos 2025

Prognozy na 5 lat wydają się na razie szorstkie, ponieważ kryptowaluty są niestabilne i możemy podjąć dowolną decyzję, czy zareagują w ciągu najbliższych minut. Jednak XTZ powinien wystartować do końca 2025 roku. Cena wyniesie około 24,06 USD. Oznacza to, że obecna cena wzrosła o ponad 825 proc.

Prognoza cen Tezos na lata 2021 i 2023 według TradingBeasts

Przewidywana cena minimalna Tezos wg bestie handlowe ma wynieść prawie 1,5178 USD do końca 2021 r. XTZ to silna długoterminowa inwestycja w kryptowaluty. Przewidywana cena Tezosa ma wynieść 1,58 dolara do 2020-2021 roku. Źródło uważa, że ​​nie oczekuje się załamania cen. Cena wyniesie 9,01 USD w 2023 roku.

DigitalCoinPrice Tezos (XTZ) Prognoza cen na lata 2024 i 2025

Kurs Tezos z pewnością wzrośnie zgodnie z DigitalCoinPrice. Opłaca się inwestować w Tezos. Kurs monety wyniesie do 4,01 USD do 2024 r. W przyszłości nie będzie znaczącej poprawy ceny XTZ. W 2025 roku składnik aktywów będzie wart 5,28 USD.

Czy rozważyłbyś zakup Tezos (XTZ)?

Oto kilka kluczowych punktów, które są warte uwagi, jeśli zamierzasz zainwestować w Tezos.

  • TradingBeasts nie uważa, że ​​cena rynkowa Tezos (XTZ) zbliży się do 3 USD.
  • W 2020 roku niektórzy analitycy tymczasowych bitcoinów uważają, że cena zamknięcia Tezos będzie o około 11,657 USD znacznie wyższa niż przewidywaliśmy powyżej.
  • Z drugiej strony Cryptocoinsociety.com nie mówiąc już o myśli, że Tezos (XTZ) zamknie rok 2025 z wartością 20 USD.
  • Nie zapominajmy, że Tezos zajmuje 19 miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej.

Jak kupić Tezos (XTZ)

Wiele giełd jest godnych zaufania. Zarejestruj konto na jednej z giełd. Włącz uwierzytelnianie 2FAC i wybierz metodę wpłaty. Aby zainicjować płatność, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Czasami zatwierdzenie konta zajmuje, a czasami mniej niż 2 minuty. Po zatwierdzeniu wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić, i potwierdź zakup. Upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś szczegóły transakcji, ponieważ nie chcesz stracić swojej kwoty.

Często zadawane pytania dotyczące prognoz cenowych Tezos

Czy warto kupić Tezos?

Nie ma dokładnej odpowiedzi na to pytanie. Długoterminowa strategia inwestowania w Tezos wygląda obiecująco. Ewolucja cen i prognozy mówią, że wykresy będą od czasu do czasu rosnąć. Ale jak powiedzieliśmy powyżej, kryptowaluty są niestabilne. Więc żadne prognozy nie są zbyt pewne.

Czy Tezos może osiągnąć 100 USD?

W ciągu najbliższych pięciu lat Tezos prawdopodobnie nie osiągnie 100 USD. Osiągnięcie 100 dolarów do 2030 roku nie może być trudne, ale 25 dolarów to nieco optymistyczna aspiracja za pięć lat.

Czy Tezos jest lepszy niż Ethereum?

Oba Blockchain zapewniają ekscytujące platformy inteligentnych kontraktów. Ethereum jest dzieckiem plakatu tego projektu, podczas gdy Tezos nieustannie rozwija się, aby z czasem wprowadzać zmiany w sobie. Chcielibyśmy zobaczyć, jak ewoluują w przyszłości.

Ostateczny werdykt: opinie i oceny

Więc jaka jest potencjalna moc Tezos? Czy ten Blockchain przyciągnie więcej programistów do stworzenia fantastycznej zdecentralizowanej aplikacji? Algorytmy prognozowania sugerują, że nastąpiłby długoterminowy wzrost wyceny. Tak więc, jeśli masz wokół siebie dodatkowy dolar i jesteś gotowy zainwestować je przez następne pięć lat, to Tezos jest czymś, na co możesz spojrzeć.

Jak zawsze, ta cała prognoza cenowa Tezos omówiona powyżej jest punktem widzenia dziennikarzy i analityków. Zalecamy niezależność w swoich badaniach, przeprowadzanie badań i konsultowanie się z innymi osobami przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. Zostaw recenzję poniżej i opowiedz nam o swoich wrażeniach. Powiedz nam, czy Tezos to inwestycja długoterminowa, czy nie? Co myślisz?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map