SuperFarm ($ SUPER): Cross-Chain NFT Farming bez kodu wymaganego

SuperFarm ($ SUPER) to międzyłańcuchowa platforma DeFi, której celem jest ułatwienie procesu tworzenia niewymienialnych tokenów (NFT), jednocześnie dając im możliwość dodawania wartości do swoich tokenów. Posiada własny rynek NFT, z którego twórcy mogliby skorzystać. Protokół ma na celu ułatwienie użytkownikowi całej podróży związanej z blockchainem. Wreszcie SuperFarm to stale rozwijający się projekt, który może przyciągnąć więcej partnerstw z kilku platform do gier.

tło

Elliot Wainman, twórca EllioTrades i współzałożyciel Dapp Evolution Games, rozpoczął pracę nad SuperFarm w celu masowej adopcji sieci Ethereum. Celem Elliota jest dotarcie do ponad 2,5 miliarda graczy na całym świecie, którzy chcą kupić zasoby do gier za pośrednictwem NFT.

Pierwsza runda zbierania funduszy SuperFarm wyniosła łącznie 1,1 miliona dolarów, w których uczestniczyły znane kryptowaluty i firmy finansowe, takie jak Bitcoin.com, GBV Capital, Solidity Ventures i Spark Digital Capital oraz wiele innych.

Zanim zagłębimy się w to, co robi SuperFarm, ważne jest, aby zrozumieć, czym są NFT.

Co to są NFT?

Tokeny niefunkcjonalne (NFT) odnoszą się do zasobów cyfrowych, które reprezentują prawie wszystko, od dzieł sztuki po tożsamość osoby. NFT nie można powielać i wszystkie mają odrębne metadane.

Są powszechnie używane do tworzenia reprezentacji łańcucha blokowego aktywów świata rzeczywistego, dzięki czemu można nimi handlować za pomocą kryptowalut. Ponieważ NFT są programowalne, mogą być dołączane z różnymi cechami i atrybutami zgodnie z potrzebami twórcy.

Czym jest SuperFarm?

Co to jest SuperFarm? (Źródło: ‘CZĘŚĆ 1: Przedstawiamy SuperFarm„Średni artykuł)

SuperFarm to międzyłańcuchowa platforma DeFi do hodowli NFT bez żadnego kodu, której głównym celem jest ułatwienie każdemu tworzenia własnych tokenów i dodawania do nich wartości poprzez rolnictwo NFT. A ponieważ nie ma żadnych wymagań dotyczących kodowania ze strony firmy, korzystanie z platformy zmniejsza złożoność techniczną tworzenia własnego NFT.

SuperFarm NFT Farming (źródło: „CZĘŚĆ 1: Przedstawiamy SuperFarm„Średni artykuł)

Sposób, w jaki SuperFarm abstrahuje proces tokenizacji, odbywa się za pomocą serii wizualnych, przyjaznych dla początkujących narzędzi. Mogą dostosowywać zasady swoich tokenów, identyfikować ich atrybuty, zachęcać do zachowania i nie tylko. Platforma SuperFarm jest łatwa w użyciu, ale nie wpływa na jakość i skuteczność.

Tokeny, które można wygenerować na platformie, są zgodne z ERC20. Mogą sprzedawać je na dowolnym obsługiwanym rynku. W rzeczywistości użytkownicy mogą nawet założyć własny rynek NFT za pośrednictwem platformy, jeśli chcą.

NFT Farming

Dzięki platformie firmy mogą łatwo tworzyć własne farmy i umieszczać tam swoje NFT. Użytkownicy mogą uzyskać do nich dostęp, aby obstawiać NFT i otrzymywać zachęty. Istnieje jednak minimalne wymaganie dotyczące tokenów SUPER, zanim ktokolwiek będzie mógł otworzyć nowe farmy.

NFT Marketplace

Użytkownicy mają dostęp do sklepu NFT, w którym mogą kupować NFT za punkty nagrody, które otrzymują z rolnictwa. Umożliwia także użytkownikom kupowanie NFT z obsługiwanymi kryptowalutami.

Nadzorca

Superverse to interfejs gier dla SuperFarm. Jest to gra karciana oparta na NFT, która działa na konfiguracji autobattlera. Oprócz punktów w grze, niektóre nagrody dostępne w Superverse obejmują nagrody NFT z platform gier współpracujących z SuperFarm.

Istnieje minimalny wymóg posiadania SUPER, zanim użytkownik uzyska dostęp do Nadzoru.

Tabela porównawcza funkcji SuperFarm (źródło: „CZĘŚĆ 1: Przedstawiamy SuperFarm„Średni artykuł)

Superfarm Native Token – $ SUPER

Token $ SUPER to natywny token narzędziowy SuperFarm. Może być używany jako środek wymiany lub do płacenia za zarządzanie i opłaty transakcyjne. SUPER zapewnia również swoim posiadaczom dostęp do produktów i programów dostępnych w ekosystemie gier SuperFarm, partnerów gier wideo i zrzutów NFT.

Ponieważ platforma dąży do pełnej decentralizacji w przyszłości, jej zarządzanie jest ukierunkowane na społeczność. Każda decyzja lub propozycja zmiany lub modyfikacji platformy musi przejść przez głosowanie posiadaczy SUPER. Siła głosu może być określona przez liczbę posiadanych żetonów SUPER. Im więcej trzymasz w SUPER, tym silniejsza będzie twoja siła głosu.

Inne zakupy, których możesz dokonać na platformie, obejmują również SUPER. Można go użyć, aby uzyskać dostęp do niektórych ważnych funkcji platformy, które są dostępne tylko dla posiadaczy SUPER.

Jeśli chcesz kupić SUPER, token jest wymieniony na Uniswap. Poniżej znajduje się kilka przypadków użycia SUPER.

Przypadki użycia SuperFarm $ SUPER (Źródło: „CZĘŚĆ 1: Przedstawiamy SuperFarm„Średni artykuł)

Stakowanie

SUPER można również obstawić. Użytkownicy muszą po prostu zablokować swoje SUPER w inteligentnej umowie, aby mogli zdobywać nagrody w postaci tokenów za to. Ta struktura nagród pochodzi z pobierania opłat platformowych, które są również dokonywane w SUPER.

Rolnictwo

SUPER można również obstawiać dla nagród NFT. Uczestnicząc w obstawianiu dla NFT, użytkownicy mogą również otrzymać ekskluzywne nagrody NFT od partnerskich farm.

Użytkownicy mogą również zakładać własne farmy na platformie. Aby to zrobić, wymagane jest jednak minimum 100 000 tokenów SUPER. Celem kontyngentu jest upewnienie się, że istnieje niskie prawdopodobieństwo spamu, dobra jakość gospodarstw i zachęta do zakupu tokena.

NFT Drops

Posiadacze SUPER są również uprawnieni do nagród NFT drop. Są to NFT dostępne w grach Superverse i partnerskich. Jednak aby wziąć udział w spadkach NFT, użytkownicy powinni posiadać minimalne wymagane tokeny SUPER.

SuperFarm NFT Drops (źródło: „CZĘŚĆ 1: Przedstawiamy SuperFarm„Średni artykuł)

Wniosek

SuperFarm to ciekawy projekt DeFi. Jedną z mocnych stron platformy jest to, że określiła już, kto jest jej rynkiem docelowym. Jeśli projekt odniesie sukces i przyciągnie więcej graczy i programistów na pokład, jest bardzo prawdopodobne, że znacznie zwiększy zainteresowanie ludzi kryptowalutami i DeFi. Wyobraź sobie 2,5 miliarda graczy wskakujących do pociągu kryptowalut; to będzie wielki wyczyn.

Co więcej, SuperFarm to projekt, z którego firmy mogą łatwo skorzystać. Jeśli chcą tworzyć własne NFT i sprzedawać je, interfejs SuperFarm również przygotował dla nich platformę. Jeśli projekt osiągnie swoje cele, oferuje obiecujące perspektywy dla całego DeFi. Patrząc na to, jak wygląda dzisiaj, nie jest to niemożliwe. Platforma jest łatwa w obsłudze i opłacalna. Należy do projektów DeFi, na które musimy zwrócić uwagę.

Seria zdecentralizowanych finansów (DeFi): samouczki, przewodniki i nie tylko

Z treściami zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników, sprawdź naszą serię YouTube DeFi zawierającą samouczki na temat NIEZBĘDNYCH NARZĘDZI potrzebnych do handlu w przestrzeni DeFi, np. MetaMask i Uniswap. Oprócz dogłębnego zagłębienia się w popularne tematy DeFi, takie jak Reef.finance ($ REEF) i Polkadot ($ DOT)

Seria DeFi w tej witrynie obejmuje również tematy, które nie są eksplorowane w YouTube. Aby zapoznać się z tym, czym jest DeFi, sprawdź Decentralized Finance (DeFi) Overview: Przewodnik po trendach HOTTEST w kryptowalutach

Samouczki i przewodniki dotyczące NIEZBĘDNYCH NARZĘDZI DEFI:

 • Przewodnik po MetaMask: Jak założyć konto? PLUS wskazówki i hacki dla zaawansowanych użytkowników
 • Recenzja i samouczek Uniswap: przewodnik dla początkujących oraz zaawansowane porady i wskazówki
 • Przewodnik i przegląd DEX surowicy
 • Wyjaśnienie SushiSwap ($ SUSHI)
 • 1inch Exchange, Mooniswap i Chi GasToken: ostateczna recenzja i przewodnik

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat innych konkretnych projektów DeFi, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po tokenach DeFi. Oto niektóre z naszych najpopularniejszych przewodników:

 • AAVE (POŻYCZKA W DOLARACH)
 • Recenzja Ampleforth ($ AMPL): niezbędny przewodnik po tym protokole DeFi
 • Przewodnik ChainLink ($ LINK): Kluczowe ogniwo w przestrzeni DeFi
 • Cream Finance ($ CREAM): Co to jest?
 • Przewodnik po finansach Curve ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): rewolucyjny dostawca płynności w łańcuchu
 • Linear Finance ($ LINA): Przyszłość syntetycznych platform wymiany?
 • Polkadot ($ DOT): Wszystko, co musisz wiedzieć o chińskim ulubieńcu DeFi
 • RAMP DeFi: W jaki sposób odblokowuje wartość postawionych aktywów?
 • Reef Finance ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
 • Solana ($ SOL) wyjaśnił
 • Wykres ($ GRT) – kolejny poziom zdecentralizowanych aplikacji
 • Wyjaśnienie Trustswap ($ SWAP) – następna generacja transakcji DeFi
 • Yearn.Finance łączący ekosystem DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – Platforma pożyczkowa DeFi oparta na kredytach

Wkrótce pojawi się więcej filmów i artykułów w ramach naszej serii DeFi, więc koniecznie ZAPISZ SIĘ do naszego kanał Youtube i (na razie) DARMOWY cotygodniowy biuletyn dzięki czemu możesz być powiadamiany, gdy tylko się pojawią!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner