Recenzja kodu Bitcoin: czy to oszustwo czy legalne?

Co to jest kod Bitcoin?

Bitcoin Code to program w technologii kryptograficznej zaprojektowany do automatycznego dokonywania transakcji dla swoich użytkowników, program jest wysoce intuicyjny i zaawansowany. Generuje sygnały za pomocą swoich algorytmów i po ocenie kryteriów handlu program analizuje rynek kryptowalut za pomocą swojej technologii, aby zidentyfikować najbardziej dochodowe okazje handlowe dla inwestora. 

Bitcoin Code jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, w tym iOS, Android i PC. To sprawia, że ​​Bitcoin Code jest wygodnym i wydajnym programem.

Czy Bitcoin Code to oszustwo?

Odkryliśmy, że Bitcoin Code jest legalną platformą handlową powiązaną z regulowanymi brokerami. Oferuje najnowszą technologię handlową, konto demo i materiały edukacyjne, abyś mógł zacząć.

Jak w przypadku każdej inwestycji, istnieje pewne ryzyko, którego można się spodziewać. Należy zauważyć, że rynki kryptowalut są niestabilne i wrażliwe na czas. Sugerujemy przeprowadzenie dokładnych badań, takich jak przeczytanie tej recenzji, aby się kształcić, a także wykorzystanie pełnych zasobów udostępnionych przez platformę, takich jak konto demo, i rozpoczęcie handlu niewielkimi kwotami, aby zminimalizować ryzyko i wykorzystać platformę i branżę.

Jak założyć konto za pomocą Bitcoin Code

Krok 1: Rejestracja

Pierwszym krokiem jest załóż darmowe konto za pomocą poniższego formularza. Po pomyślnej rejestracji otrzymasz osobistego brokera, który przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji:

Krok 2: Wpłata 

Będziesz musiał wpłacić depozyt, którego minimalna kwota to 250 £ / 250 €. Te pieniądze zostaną odzwierciedlone na Twoim koncie handlowym. To nie jest opłata, ale pieniądze, których użyjesz do handlu.

Krok 3: Rozpocznij handel 

Ostatnim krokiem do założenia konta jest skonfigurowanie konta i ustawienie transakcji.

Jak działa Bitcoin Code?

Po zasileniu konta handel można rozpocząć natychmiast. Program może działać ręcznie i automatycznie. 

Program Bitcoin Code ma trzy unikalne funkcje, aby zmaksymalizować jego wydajność. Oni są: 

 • Sygnały handlowe: program Bitcoin Code generuje bardzo dokładne i zyskowne sygnały transakcyjne dzięki intuicyjnemu algorytmowi. Algorytm ten służy do dokładnej analizy rynków kryptowalut.
 • Technologia handlowa: technologia handlowa jest przeznaczona do wchodzenia i wychodzenia z zyskownych transakcji na rynku kryptowalut. Ta technologia podlega parametrom handlowym ustawionym przez inwestora podczas procesu zakładania konta. 
 • Tarcza prywatności: Bitcoin Code bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo każdego inwestora i wprowadził określone protokoły w celu ochrony inwestorów. Każdy broker jest dokładnie sprawdzany, aby upewnić się, że inwestor i jego pieniądze są dobrze zadbane. 

Jakie są zalety handlu z Bitcoin Code?

Poinformowano, że istnieje wiele korzyści z handlu za pomocą Bitcoin Code. Wymieniliśmy kilka do rozważenia. 

 • Darmowe oprogramowanie

Program technologiczny Bitcoin Code jest całkowicie darmowy. Potencjalni inwestorzy nie są zobowiązani do uiszczania żadnych ukrytych opłat, prowizji ani prowizji za korzystanie z programu. Zarobione zyski należą do inwestora. 

 • Handluj wieloma kryptowalutami

Bitcoin może być jedną z najpopularniejszych kryptowalut, ale nie jedyną dostępną w programie Bitcoin Code. Potencjalni inwestorzy mogą handlować innymi kryptowalutami, takimi jak ETH, BCH, Dash, LTC, XRP i wiele innych. Poinformowano, że program Bitcoin Code handluje również walutami fiducjarnymi. 

 • Oprogramowanie internetowe

Kod Bitcoin nie wymaga pobierania i nie wymaga regularnej aktualizacji. Program jest w całości oparty na sieci. Jedyne, czego potrzebuje potencjalny inwestor to dostęp do łącza internetowego i przeglądarki internetowej. Jest kompatybilny z laptopami, smartfonami, komputerami stacjonarnymi i tabletami. 

 • Skuteczność i dokładność handlu 

Istnieją twierdzenia, że ​​Bitcoin Code jest liderem w branży ze wskaźnikiem sukcesu wynoszącym 99,4%. Ten wskaźnik sukcesu jest powiązany z wydajnością programu i dokładnością osiąganych przez niego wyników handlowych. Wydaje się, że jest idealny dla nowych i doświadczonych inwestorów i twierdzi, że jest w stanie generować zyski z początkowej inwestycji. 

 • Łatwy do uruchomienia

Program Bitcoin Code twierdzi, że proces handlu jest zarówno opłacalny, jak i przyjemny. Stąd ich szybki i łatwy proces rejestracji. 

 • Regularne zarobki

Jak stwierdzono w wielu recenzjach, możliwe jest codzienne zarabianie na inwestycji za pomocą programu Bitcoin Code niezależnie od doświadczenia.

 • Szybka weryfikacja konta

Zwykle weryfikacja konta obejmuje wypełnienie długich formularzy i podanie nadmiernej ilości informacji. Ten proces weryfikacji może również zająć kilka dni, zanim zostanie zatwierdzony. Jednak Bitcoin Code twierdzi, że skrócił ten proces dla potencjalnych inwestorów. Weryfikacja konta powinna zająć tylko kilka minut. Szczegóły płatności są wymagane, a dane osobowe inwestora muszą być w 100% dokładne. Program bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo inwestora, a podanie dokładnych informacji jest jednym ze sposobów zabezpieczenia konta. 

 • Łatwy proces wpłat i wypłat

Kod Bitcoin twierdzi, że sprawia, że ​​procesy wpłaty i wypłaty środków są bardzo łatwe. Inwestorzy mają do dyspozycji szeroką gamę opcji płatności, w tym karty debetowe / kredytowe i portfele elektroniczne, takie jak Neteller. Po przesłaniu formularza wniosku o wypłatę, broker zatwierdza go i wysyła środki w ciągu 24 godzin. Program twierdzi również, że nie ma żadnych opłat maklerskich ani opłat za wypłatę. 

 • Rachunek demonstracyjny

Kolejną istotną cechą Bitcoin Code jest konto handlowe demo. Ta funkcja umożliwia nowym i doświadczonym inwestorom przetestowanie i zrozumienie platformy przed aktywacją funkcji handlu na żywo. Konto transakcyjne demo można wykorzystać do wypróbowania strategii i opracowania strategii do handlu. Pomoże to potencjalnym inwestorom w zapoznaniu się z technologią napędzającą program. 

 • Obsługa klienta 

Program Bitcoin Code ma całodobową linię obsługi klienta. Ma to na celu pomóc nowym i doświadczonym inwestorom pomocą, której potrzebują, aby odnieść sukces w programie i na rynku kryptowalut. 

 • Minimalne depozyty do handlu

Podobnie jak Bitcoin Evolution i Bitcoin Trader, Bitcoin Code wymaga jedynie minimalnego depozytu w wysokości 250 £ / 250 € rozpocząć inwestycję początkową. 

Kluczowe cechy Bitcoin Code

 • Wydajność: Teraz wiemy, że rynek kryptowalut jest niestabilny i wrażliwy na czas, co może wpłynąć na wydajność programu. Jednak Bitcoin Code twierdzi, że w programie można zarobić do 2000 € dziennie. Nie możemy jeszcze potwierdzić tych roszczeń. 
 • Bezpieczeństwo: Bitcoin Code został uznany za niezawodny program technologiczny. Twierdził również, że jest jedną z najczęściej używanych i godnych zaufania platform. 
 • Niska prowizja: Bitcoin Code nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji, tylko te już ustalone. Rejestracja jest bezpłatna. 
 • Brokerzy: Bitcoin Code współpracuje z siecią brokerów. Brokerzy wykonują całą pracę za inwestorów podczas handlu. 

Bitcoin Code a inne programy do handlu kryptowalutami

Bitcoin Inne programy 
✔️ Rejestracja jest łatwa i bezproblemowa. Rejestracja nowych inwestorów nie powinna zająć więcej niż 20 minut. Inne programy mogą wymagać wypełniania długich formularzy zawierających nadmierną ilość informacji. 
✔️ Kod Bitcoin twierdzi, że ma 99,4% wskaźnik sukcesu, co czyni go niezawodnym programem. Inne programy nie są tak skuteczne i mogą nie mieć wydajności niezbędnej do wygenerowania takiego wskaźnika sukcesu. 
✔️ Minimalna kwota do rozpoczęcia handlu to 250 £ / 250 €. Inne programy nie są tak niezawodne i mogą mieć ukryte opłaty i koszty transakcyjne.
✔️ Potencjalni inwestorzy mogą łatwo dokonywać depozytów w ramach bezpiecznego procesu W przypadku innych programów zainicjowanie wypłaty może zająć tygodnie.

Kilka wskazówek dotyczących korzystania z Bitcoin Code

Dla nowych inwestorów zapobiegawczych, którzy chcieliby zminimalizować ryzyko potencjalnej straty, mamy dwie ważne wskazówki: 

 • Zacznij od minimum

Sugerujemy, aby nowi inwestorzy zaczęli od minimalnego depozytu, który wynosi 250 €. Być może lepiej byłoby też wykorzystać dochód do dyspozycji. Inwestorzy zawsze mogą ponownie zainwestować po osiągnięciu pierwszego zysku. 

 • Najpierw dowiedz się jak najwięcej 

Funkcja handlu demo to świetny sposób na rozpoczęcie nauki o rynku kryptowalut i programie Bitcoin Code. Sugerujemy, aby potencjalni inwestorzy upewnili się, że wiedzą jak najwięcej, czytając recenzje takie jak ta i opinie inwestorów, którzy wcześniej korzystali z Bitcoin Code. 

Czy Bitcoin Code ma aplikację mobilną?

Pojawiły się recenzje, które zgłosiły, że Bitcoin Code ma aplikację na Androida. Na razie nie możemy tego potwierdzić. Jednak opinie wykazały, że aplikacja mobilna będzie kompatybilna z innymi telefonami komórkowymi oprócz Androida na późniejszym etapie. 

Czy Bitcoin Code pojawił się w mediach??

Było wiele twierdzeń, że program Bitcoin Code pojawił się w mediach głównego nurtu i został poparty przez celebrytów. W tej chwili nie możemy potwierdzić tych twierdzeń. Nie ma uzasadnionego dowodu na to, że Bitcoin Code był nadawany w telewizji. Oto kilka programów telewizyjnych, o których mówi się, że nadają Bitcoin Code: 

Czy Bitcoin Code pojawił się w Dragon’s Den?

Dragon’s Den to program brytyjskiej telewizji prowadzony przez Evana Davisa. Podczas tego programu początkujący przedsiębiorcy mają trzy minuty na przedstawienie swoich pomysłów biznesowych pięciu multimilionerom, którzy są gotowi zainwestować w kolejny świetny pomysł. Pojawiły się twierdzenia, że ​​Dragon’s Den poparł Bitcoin Code, jednak na tym etapie są to tylko plotki.  

Czy Bitcoin Code pojawił się w Shark Tank?

Shark Tank to amerykańskie show inwestycyjne podobne do Dragons Den. Przedsiębiorcy mają kilka minut na przedstawienie swojego pomysłu panelowi milionerów w nadziei, że zainwestują w to pieniądze. Gdyby Bitcoin Code miał wsparcie Shark Tank, można śmiało powiedzieć, że byłoby to we wszystkich wiadomościach, jednak nie możemy potwierdzić, że te twierdzenia są prawdziwe. Na tym etapie nie było powiązania między Bitcoin Code a Shark Tank. 

Czy Bitcoin Code pojawił się w This Morning??

This Morning to brytyjski program telewizyjny emitowany codziennie. Prowadzą go Phillip Schofield i Holly Willoughby. Pojawiły się doniesienia, że ​​program zawierał narzędzie handlowe, popierające Bitcoin Code. Możemy jednak potwierdzić, że te doniesienia są nieprawdziwe. 

Czy Bitcoin Code został zatwierdzony przez celebrytów??

Pojawiły się twierdzenia, że ​​Bitcoin Code został poparty przez międzynarodowe gwiazdy. Przyjrzyjmy się niektórym z tych plotek. 

Czy kod Bitcoin został zatwierdzony przez Elona Muska? 

Elon Musk jest uznanym inżynierem, projektantem przemysłowym i przedsiębiorcą technologicznym. Mówi się, że popiera wiele rzeczy na rynku kryptowalut. Chociaż Musk wyraził zainteresowanie Bitcoin Code, nie możemy potwierdzić, że istnieje związek między Muskiem a programem lub że go poparł. Możemy jednak potwierdzić, że Elon Musk posiada trochę bitcoinów.

Czy kod Bitcoin został zatwierdzony przez Martina Lewisa? 

Martin Lewis jest znanym doradcą finansowym, który jest powiązany ze znaną stroną porównawczą Money SuperMarket. Możemy potwierdzić, że nie było powiązania między Bitcoin Code a Martinem Lewisem. W rzeczywistości Martin publicznie potępił jakiekolwiek zaangażowanie w Bitcoin Code. 

Czy kod Bitcoin został zatwierdzony przez Petera Jonesa?

Peter Jones to brytyjski biznesmen i gwiazda reality show w popularnym programie inwestycyjnym Dragons Den i amerykańskim programie telewizyjnym American Inventor. Jego szacunkowa wartość netto wynosi blisko 500 milionów dolarów, więc jeśli ktoś o jego sytuacji finansowej popiera produkt inwestycyjny, wiele osób również by w niego zainwestowało. Szukaliśmy przypadków, w których Peter Jones poparł Bitcoin Code, jednak nic nie znaleźliśmy.

Jak dotąd wszystkie twierdzenia dotyczące różnych celebrytów popierających Bitcoin Code okazały się fałszywe. Należy pamiętać, że to marketerzy zgłaszają te twierdzenia, a nie sama platforma Bitcoin Code. Tylko informacje opublikowane na stronie Bitcoin Code powinny być traktowane jako prawdziwe.

Gwiazdy, które interesują się kryptowalutami:

Bill Gates– w 2014 roku Bill Gates zaczął wyrażać żywe zainteresowanie rynkiem kryptowalut. 

Powiedział: 

„Bitcoin jest lepszy niż waluta, ponieważ nie musisz znajdować się fizycznie w tym samym miejscu i, oczywiście, w przypadku dużych transakcji waluta może być dość niewygodna”.

Ashton Kutcher– w 2010 roku Ashton Kutcher założył własną firmę inwestycyjną (Unikoin Gold) wraz z miliarderem Markiem Cubanem i był zdecydowanym orędownikiem Bitcoin. 

Hugh Laurie– w 2015 roku Hugh Laurie zainwestował w Bitcoin. Poinformowano, że Laurie zainwestował w Bitcoin o wartości 5000 USD po tym, jak zasugerował to przyjaciel. 

Lionel Messi– w 2017 roku został ambasadorem marki izraelskiej firmy Sirin Labs, produkującej pierwszy na świecie smartfon z kryptowalutą. 

Mel B.– w 2014 roku zgłoszono, że Mel B, słynna Spice Girl, zaczęła przyjmować bitcoiny jako zapłatę za swój świąteczny singiel z 2014 roku. 

Powiedziała: 

„Uwielbiam to, jak nowa technologia ułatwia nam życie i to jest dla mnie ekscytujące” – powiedziała artystka, ogłaszając, że będzie akceptować płatności kryptograficzne. „Bitcoin jednoczy moich fanów na całym świecie za pomocą jednej waluty”.

Gwyneth Paltrow– w 2017 roku informowano, że Gwyneth Paltrow jest nową twarzą Bitcoin Wallet, Abra, a także zostaje doradcą w tych firmach. 

Paris Hilton– W 2017 roku doniesiono, że rośnie zainteresowanie Paris Hilton Bitcoinem. 

Słynne cytaty Bitcoin

 1. „Bitcoin to tour de force techno”. – Bill Gates
 2. „Bitcoin to niezwykłe osiągnięcie kryptograficzne, a możliwość stworzenia czegoś, czego nie da się skopiować w cyfrowym świecie, ma ogromną wartość”. – Eric Schmidt (CEO Google)
 3. „Bitcoin to bardzo ekscytujący rozwój, który może doprowadzić do powstania światowej waluty. Myślę, że przez następną dekadę rozwinie się i stanie się jednym z najważniejszych sposobów płacenia za rzeczy i przenoszenia aktywów ”. – Kim Dotcom (CEO MegaUpload) 
 4. „Postanowiliśmy umieścić nasze pieniądze i wiarę w matematycznych ramach wolnych od polityki i ludzkich błędów”. – Tyler Winklevoss (Współtwórca Facebooka)
 5. „Bitcoin faktycznie ma odpowiednią równowagę i zachęty i właśnie dlatego zaczyna się rozwijać”. – Julian Assange (założyciel Wikileaks)
 6. „A więc bitcoin jest walutą cyber-snoba…” – William Shatner (Aktor w Star Trek TOS)
 7. „Virgin Galactic to śmiała, przedsiębiorcza technologia. Prowadzi rewolucję, a Bitcoin robi to samo, jeśli chodzi o wynalezienie nowej waluty. ” – Sir Richard Branson (Założyciel grupy Virgin)
 8. „Bardzo lubię Bitcoin. Posiadam Bitcoiny. To magazyn wartości, rozproszona księga. To świetne miejsce na lokowanie aktywów, zwłaszcza w miejscach takich jak Argentyna z 40% inflacją, gdzie 1 euro jest dziś warte 60 centów rocznie, a waluta rządu nie ma wartości. Jest to również dobre narzędzie inwestycyjne, jeśli masz apetyt na ryzyko. Ale nie będzie to waluta, dopóki zmienność nie spadnie ”. – David Marcus (CEO Paypal)
 9. „Myślę, że fakt, że w świecie bitcoinów algorytm zastępuje funkcje [rządu]… jest naprawdę fajny. Jestem wielkim fanem Bitcoina ”. –  Al Gore (45. wiceprezydent Stanów Zjednoczonych)
 10. „Bitcoin może być TCP / IP pieniędzy”. – Paul Buchheit (twórca Gmaila)

Wniosek

Po przeprowadzeniu analizy stwierdziliśmy, że Bitcoin Code jest w pełni funkcjonalnym programem technologicznym. Potencjalni inwestorzy mogą skorzystać z linii obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji na temat działania programu. Po przejrzeniu Internetu odkryliśmy również, że chociaż niektórzy ludzie stracili pieniądze, wiele osób zarabia 2000 euro tygodniowo. Zalecamy rozpoczęcie od małej kwoty z minimalnym depozytem w wysokości 250 € i nauczenie się, jak działa platforma, zanim zainwestujesz większe kwoty.

FAQ’s

 • Jakich zwrotów mogę się spodziewać po kodzie Bitcoin?

Poinformowano, że kiedy zakładasz konto za pomocą Bitcoin Code, możesz zarobić około 1 300 euro zysków dziennie. To jeszcze nie zostało potwierdzone. 

 • Jaki jest dzienny czas, który będę musiał poświęcić na kod Bitcoin?

Na program powinieneś spędzać co najmniej 20 minut dziennie.

 • Jaki jest limit zysku, gdy używam kodu Bitcoin?

Najwyraźniej nie ma ograniczeń co do zysku, jaki można zarobić za pomocą programu Bitcoin Code. 

 • Jaki jest stan bezpieczeństwa i legalności kodu Bitcoin?

Poinformowano, że program Bitcoin Code jest całkowicie bezpieczny i wykorzystuje legalne oprogramowanie. Wiele recenzji potwierdziło, że program zapewnia 99,4% wskaźnik sukcesu. 

 • Jak powstał kod Bitcoin?

Według innych recenzji program Bitcoin Code został opracowany w celu odzwierciedlenia programu Bitcoin Trader. Algorytm daje Bitcoin Code przewagę nad innymi programami.

 • Ile by mnie kosztowało korzystanie z oprogramowania z kodem Bitcoin?

Program Bitcoin Code jest całkowicie darmowy i nie ma żadnych ukrytych opłat ani prowizji. 

 • Słyszałem o marketingu afiliacyjnym i piramidach; czym różni się od nich kod Bitcoin?

Bitcoin Code nie funkcjonuje jako piramida. Nie musisz nikogo przedstawiać przed osiągnięciem zysku. Nie jest to również program marketingu afiliacyjnego. 

 • Czy są jakieś opłaty, o których powinienem wiedzieć?

Nie, nie ma żadnych opłat, otwartych lub ukrytych, o których powinieneś wiedzieć. 

 • Jak uzyskać konto z Bitcoin Code?

Otwarcie konta jest szybkie i łatwe. Powinieneś odwiedzić oficjalną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy / rejestracyjny na stronie głównej. Po zweryfikowaniu konta powinieneś być w stanie rozpocząć.

Słownik terminów

Semestr Definicja
Placet Fiat jest tradycyjnie określany jako pieniądz papierowy, który nie ma wewnętrznej wartości, ale którego wartość jest zasadniczo ustalana przez twórcę, w większości przypadków byłby to rząd.
Bitcoin Podaje się, że Bitcoin jest najpopularniejszą kryptowalutą na świecie. Bitcoin działa na Bitcoin Blockchain i jest zdecentralizowaną walutą, która działa niezależnie od banków centralnych i władz
Ethereum Ethereum, podobnie jak Bitcoin, jest zdecentralizowaną kryptowalutą. Tutaj inwestorzy mogą przenosić i wymieniać wartość.
Litecoin Litecoin jest również kryptowalutą i blockchainem odzwierciedlającym Bitcoin.
Wymieniać się Giełda kryptowalut jest w zasadzie platformą internetową, na której inwestorzy kryptowalut mogą wymieniać różne kryptowaluty na inne kryptowaluty.
kopalnia bitcoinów Wydobywanie bitcoinów ma miejsce, gdy transakcje Bitcoin są weryfikowane i potwierdzane przed dodaniem do łańcucha blokowego Bitcoin.
Portfel kryptowalut Portfel kryptograficzny to program, który przechowuje klucze prywatne i publiczne inwestorów. Pozwala także użytkownikom przesyłać, odbierać, wydawać, przechowywać i sprawdzać salda.
Podaż w obiegu Odnosi się to do ilości danej kryptowaluty lub tokenów, które są publicznie dostępne i krążą na rynku między kupującymi a sprzedającymi.
Kapitalizacja rynkowa Kapitalizacja rynkowa odnosi się do wartości rynkowej wszystkich kryptowalut dostępnych na rynku w ciągu dnia.
Altcoins Bitcoin był pierwszą i najbardziej udaną ze wszystkich kryptowalut. Wszystkie inne monety są zgrupowane w kategorii altcoinów.
Block Explorer Narzędzie online do eksploracji i analizy łańcucha bloków kryptowaluty.
Wysokość bloku Wysokość bloku odnosi się do liczby bloków połączonych w łańcuchu bloków.
Nagroda za blok Zachęta dla górnika bitcoinów, który pomyślnie obliczył hash (weryfikację) w bloku.
Łączenie łańcucha Przeniesienie jednej kryptowaluty na inną. Wymaga to złożenia transakcji w dwóch oddzielnych łańcuchach bloków.
Konsorcjum Blockchain Blockchain będący własnością prywatną i obsługiwany.
Kryptografia Proces szyfrowania i odszyfrowywania informacji.
Zdecentralizowana organizacja autonomiczna Odnosi się do organizacji prowadzonych przez programy komputerowe lub oprogramowanie, a nie przez ludzi. W tym względzie nie ma centralnego organu.
Znak Tokeny są silnie powiązane z ICO i często są oparte na wcześniej istniejącym standardzie z ustalonych łańcuchów bloków „inteligentnych kontraktów”, takich jak Ethereum.
I CO To oznacza Initial Coin Offering i odnosi się do nowej, przełomowej metody pozyskiwania finansowania dla projektów.
Widelec W kategoriach kryptowalut widelec to zdarzenie, w którym istniejąca kryptowaluta dzieli się na dwie odmiany kodu.
Portfel Portfel kryptowalut to główny sposób, w jaki właściciele kryptowalut mogą uzyskać dostęp do swoich monet.
Przechowywanie na gorąco i na zimno Odnosi się to do miejsca, w którym hostowany jest określony portfel. Hot storage to portfel dostępny z połączenia internetowego, gdzie cold storage oznacza przechowywanie portfela offline na oddzielnym sprzęcie.
Escrow Depozyt to umowa finansowa, w ramach której osoba trzecia przechowuje i reguluje wypłatę środków wymaganych dla dwóch stron zaangażowanych w daną transakcję.
Inteligentna umowa Blockchain Ethereum umożliwia wdrożenie na nim kodu w postaci inteligentnego kontraktu. Ta umowa jest w zasadzie zbiorem reguł matematycznych, które określają sposób funkcjonowania transakcji
Dowód pracy (PoW) Aby transakcje zostały potwierdzone i dodane do księgi Blockchain, istnieją różne podejścia, które zostały opracowane w celu zakończenia tego procesu.
Dowód stawki (PoS) W kryptowalutach opartych na PoS twórca następnego bloku jest wybierany za pomocą różnych kombinacji losowego wyboru i bogactwa lub wieku.
Dowód ważności (POI) Jest to styl dowodu, którego pionierem jest moneta NEM jako trzecia alternatywa dla PoW i PoS.
TA Skrót do analizy technicznej lub analizy wartości monet na podstawie historycznych ruchów cen i zaawansowanych wskaźników.
Węzeł komputer, który jest podłączony do sieci określonej kryptowaluty.
Górnictwo Wydobywanie to proces sprawdzania poprawności nowych transakcji w rozproszonej księdze kryptowalut.
Moonshot Odnosi się to do dramatycznego wzrostu kryptowaluty.
Rynki niedźwiedzi i byków Hossa odnosi się do rosnących cen i optymistycznych nastrojów, które zachęcają do zakupów. Niedźwiedzie rynki są uważane za przeciwieństwo hossy, z tendencjami spadkowymi cen i pesymistycznymi nastrojami, które zachęcają do sprzedaży
Wieloryb Odnosi się do osoby, która posiada duże ilości kryptowaluty
HODL Odnosi się do pasywnej strategii inwestycyjnej polegającej na ignorowaniu zawirowań na rynku i oczekiwaniu na długoterminowe zyski.
Hard Fork Odnosi się do typu rozwidlenia, które powoduje trwałą zmianę w standardowym protokole waluty cyfrowej
Pozycja długa / długa Odnosi się do postawienia zakładu, że wartość określonego składnika aktywów w końcu wzrośnie.
Prywatny klucz Informacja przedstawiona jako ciąg liter i cyfr, z których inwestor może skorzystać, aby uzyskać dostęp do swojej cyfrowej waluty
Klucz publiczny Adres, pod którym inwestor może otrzymać swoją cyfrową walutę za pomocą kombinacji liter i cyfr.
Rekt Występuje, gdy inwestor straci duże sumy pieniędzy na rynku kryptowalut
Krótkie / zwarcie Występuje, gdy inwestor zajmuje pozycję krótką – stawiając zakład, że wartość aktywów lub waluty spadnie
Motywacja dla górnictwa Górnicy otrzymują nagrodę za potwierdzanie transakcji i wydobywanie ich w bloki
Nowicjusz Odnosi się do nowych inwestorów na rynku kryptowalut.
DApp Odnosi się do zdecentralizowanej aplikacji.

Inne systemy handlu kryptowalutami

Crypto Trader Bitcoin Trader Bitcoin Loophole Bitcoin Lifestyle
Bitcoin Rush Ewolucja Bitcoin Rewolucja Bitcoin Zysk Bitcoin

Zrzeczenie się: Treści na tej stronie nie należy traktować jako porady finansowej. Służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nigdy nie inwestuj tego, czego nie możesz stracić. Zawsze badaj jak najwięcej przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji finansowej i skonsultuj się z certyfikowanym doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner