5 powodów, dla których warto kupić Ripple XRP Coin

Wczoraj, szukając trendu na Strona Trendów Google z Znacznik XRP, Znalazłem niesamowity wzrost wyszukiwań dokonywanych przez ludzi na całym świecie. Słowenia zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby wyszukiwań hasła XRP, a Korea zajmuje drugie miejsce. Jaki byłby plik przyczyny tego wzrostu liczby wyszukiwań?

Chcą tego ludzie na całym świecie zarabiać pieniądze. Ostatnim dużym boomem na rynkach kapitałowych było pojawienie się i rozwój Crypto Market (nowy rynek kapitałowy rozwinięty w ciągu ostatnich kilku lat). Moneta XRP zajmuje 4 miejsce wśród 10 najlepszych monet Crypto.

Ripple to startup wspierany przez venture capital, mający biura w San Francisco, Nowym Jorku, Londynie, Luksemburgu i Sydney. Liderzy Ripple łączą dziesięciolecia doświadczenia w technologii, usługach finansowych i zgodności. Ripple wyznaczył sobie cel, którym jest wykorzystanie technologii płatności transgranicznych i XRP jako bufora między przelewami pieniężnymi fiducjarnymi. Najbardziej znane nazwiska w przywództwie Ripple to: David Schwartz, Stefan Thomas, Miguel Vias i Brad Garlinghouse.

Zespół programistów w Ripple liczy obecnie prawie 200 pracowników. Wielu z nich to inżynierowie wsparcia i technicy terenowi. Zespół jest bardzo dobry w dziale technicznym, a także w promocji i reklamie. Świadczy o tym fakt, że udało im się przekonać około 80 banków do przetestowania ich technologii pod kątem płatności transgranicznych.

Zobaczmy, co ma ta waluta i dlaczego warto ją kupić we wrześniu tego roku.

  1. Aktualności:

Wiadomości Ripple dzisiaj

Prawie wszyscy, którzy handlują na rynkach kapitałowych, wiedzą, że pozytywne wiadomości daje pozytywny impuls cenie.

Do końca 2017 roku spodziewamy się serii wiadomości, które pozytywnie wpłyną na cenę XRP.

-Konferencja SWELL, która odbędzie się w dniach 16-18 października w Toronto. Ben Bernanke – przewodniczący – (System Rezerwy Federalnej (2006-2014)) i Sir Tim Berners-Lee (wynalazca sieci World Wide Web) to jedne z najważniejszych ogłoszonych tam nazwisk. Inne ważne nazwiska, które będą tam obecne, to Brad Garlinghouse (CEO Ripple), Stefan Thomas (CTO Ripple), Takashi Okita (CEO SBI Ripple Asia), Ed Metzger (Head of Innovation Santander) i Dr Arak Sutivong (Head of Strategy Siam) Bank komercyjny).

Jak widać, osoby z kierownictwa banków, które obecnie są testowanie technologii Ripple są zaproszeni. Nie jest wykluczone, że urzędnicy Ripple poinformują nas o wdrożeniu i przyjęciu technologii Ripple.

 Oficjalne oświadczenie Ripple jest następujące:

„Dzisiaj trwale usuwamy tę niepewność, zobowiązując się do umieszczenia 55 miliardów XRP na kryptograficznie zabezpieczonym rachunku powierniczym do końca 2017 r. Zabezpieczając lwią część naszego XRP, inwestorzy mogą teraz matematycznie zweryfikować maksymalną podaż XRP, która może wejść sklep.”

Z łącznej liczby 100 miliardów monet, 55 miliardów monet zostanie umieszczonych na depozycie konto. Zmniejszy to ofertę na rynku i pośrednio doprowadzi do wzrostu cen. Ogłoszenie, że blokada została osiągnięta, niewątpliwie doprowadzi do wzrostu ceny.

– Oficjalne oświadczenie Ripple Miguela Viasa brzmiało: „W Q3-Q4 usłyszysz dobre rzeczy o Ripple”. Zasadniczo oczekujemy zakończenia przez banki okresu testowania technologii Ripple, a co najmniej jeden bank ogłosi przyjęcie technologii Ripple. Kiedy mówię co najmniej o jednym banku, mam na myśli Narodowy Bank Abu Zabi (NBAD). Złożyli oficjalne oświadczenie, mówiąc, że tak przyjąć technologię Ripple wkrótce. Mogą również pojawić się ogłoszenia o przyjęciu z innych banków, które obecnie testują technologię Ripple.

Wszelkie wiadomości od września do grudnia 2017 roku mogą pozytywnie wpłynąć na cenę XRP. W takiej sytuacji lepiej wsiąść do pociągu niż pozostać na peronie. To oczywiście metafora.

  1. Wyższy zwrot z inwestycji (w procentach)

ripple roi

Cóż, to jest bardzo dobry powód, dla którego warto kupić XRP. XRP jest obecnie najbardziej niedocenianą walutą w 4 najpopularniejsze waluty na rynku kryptowalut. Oznacza to, że ta waluta poczyniła znaczne postępy w używaniu w prawdziwym świecie, ale nadal pozostaje tania.

PRZECZYTAJ Obietnice konferencji Swell firmy Ripple

Istnieje kilka powodów, dla których XRP pozostaje tani. Przede wszystkim BTC i ETH korzystają z większości uwagi dużych inwestorów, ale także uwagi małych inwestorów, co prowadzi do wyższych cen. Innym powodem jest to, że Ripple jest firmą bankową, aw świecie Crypto jest to świętokradztwo. Ripple to jedna z monet, która ma wielu wrogów. Można to zobaczyć na dedykowanych forach XRP. XRP jest dla ludzi z otwartymi umysłami, a nie dla ludzi z z góry przyjętymi pomysłami.

Trzeci powód Ripple XRP Coin pozostała tania to właśnie ogromna ilość wyemitowanych monet: 100 miliardów monet. Zniechęciło to dużych inwestorów, którzy obawiali się, że rynek może nagle zostać zaatakowany przez dużą ilość monet. Te obawy okazały się niezrozumiałe na przestrzeni lat. Ten mit został niedawno obalony, gdy Ripple ogłosił, że zablokuje 55 miliard monet w Escrow, aby pozbyć się wszelkich obaw. Ale co miałem na myśli przez procent wydajności?

Weź na przykład, BTC. Obecnie kosztuje 4500 $. Z szacunków różnych specjalistów nie może pozyskać w tym roku więcej niż 7 000 $. Jeśli cena BTC osiągnie 7000 $, zwrot z tej inwestycji wyniesie 56%. Wiadomo, że droga waluta rośnie silniej (w%) niż tania.

Przeanalizujmy XRP teraz. Obecnie kosztuje 0,20 $. W opinii wielu specjalistów rynku Crypto XRP może osiągnąć cenę na poziomie at najmniej 0,75 $  pod koniec roku. Zwrot z tego Inwestycja XRP wyniesie ponad 300%.

  1. Wyższa technologia

technologia ripple xrp

XRP został specjalnie zaprojektowany, aby móc zmieniać obecne transakcje transgraniczne przelewy pieniężne. Mowa tutaj o starym i powolnym SWIFT-u. Obecnie przelew SWIFT między dwoma krajami może trwać od 3 do 5 dni. Nie wspominając o kosztach tych przelewów, które nie są bez znaczenia, zwłaszcza jeśli mówimy o przelewach dziesiątek tysięcy dolarów.

XRP to trzecia generacja technologia blockchain obecnie przekraczane przez jedyną technologię Tangle Blockchain firmy IOTA. Na przykład Bitcoin jako pierwsza kryptowaluta ma technologię blockchain pierwszej generacji.

Transfer XRP trwa 4 sekundy. Dla porównania, przelew Ethereum jest wykonywany w około 3 minuty, a transfer Bitcoin w 10 do 30 minut.

XRP może wykonać 1500 transferów na sekundę, Ethereum 15 na sekundę i Bitcoin 7 na sekundę.

Widać, że technologia XRP jest znacznie lepsza od pozostałych dwóch monet.

Całkowita liczba wyemitowanych monet to 100 miliardów. Ta imponująca liczba monet została specjalnie zaprojektowana do wykonywania większości przelewów transgranicznych. Instytucje korzystające z platformy transferowej Ripple obniżą koszt przelewów o 30%. Jeśli instytucje korzystają z platformy Ripple i waluty XRP, koszty przelewu spadną o 60%.

  1. Szereg około 80 banków testuje technologię Ripple

banki ripple

W tej chwili technologia Ripple jest testowana przez prawie 80 banków. Wkrótce ta faza testów zakończy się, gdy banki zdecydują, czy przyjąć technologię Ripple, czy nie. Banki będą mogły przyjąć dwie opcje. Będą korzystać tylko z oprogramowania do przelewów Ripple, w tym przypadku koszty przelewu spadną tylko o 30%. Jeśli banki zdecydują się używać oprogramowania Ripple i Waluta XRP, cena transferowa spadnie o 60%. Ten 60% spadek kosztów przelewu może być zachęcającym powodem dla banków do korzystania z waluty XRP.

Oto wyciąg z artykuł opublikowany 29 czerwca 2017 roku na oficjalnej stronie Ripple:

„Dzięki SBI Remit, Siam Commercial Bank (SCB) i Ripple 45 000 obywateli Tajlandii mieszkających w Japonii może szybciej wysyłać pieniądze do domu.

Przepływy przekazów pieniężnych między Japonią a Tajlandią stale rosną i obecnie wynoszą około 250 mln USD rocznie. Jednak infrastruktura przekazów pieniężnych nie nadąża za potrzebami klientów. Przelewy środków mogą zająć do dwóch dni, średnie opłaty i wysokie 5-7% dla każdej transakcji i nie ma wglądu w to, kiedy środki faktycznie dotrą. Wdrażanie usługi rozpoczyna się dzisiaj. To pierwsza dostępna komercyjnie usługa przekazów pieniężnych obsługiwana przez Ripple. Ci, którzy korzystają z SBI Remit w Japonii, mogą natychmiast wysłać pieniądze w JPY na konto oszczędnościowe SCB odbiorcy w Tajlandii i otrzymać je w ciągu kilku sekund ”.

PRZECZYTAJ Ripple oficjalnie ogłasza nowy korytarz przekazów pieniężnych z Arabii Saudyjskiej do Indii

Zgodnie z tym artykułem na temat oficjalna strona Ripple, obecnie istnieje transgraniczny korytarz transferowy między Japonią a Tajlandią.

Powyżej masz listę prawie 50 banków obecnie testuje technologię Ripple. Ten obraz przedstawia stan testów technologii Ripple w każdym banku.

  1. Analiza techniczna mówi KUP:

analiza tętnień

Moje doświadczenie jako tradera dotyczy dziewięć lat. Handlowałem na giełdzie, WTY Oil, Forex i Crypto. Jednym z narzędzi, które bardzo mi pomogło w handlu, była analiza techniczna. Ci, którzy nie wiedzą, jak to zinterpretować lub po prostu mają mgliste pojęcie o tym, powiedzieli, że to wcale nie pomaga. Jako stary trader mogę powiedzieć, że analiza techniczna sprawia, że ​​jesteś o krok przed wieloma ludźmi, a to pośrednio prowadzi do maksymalizacji zysków. Kupowanie i sprzedawanie już się nie dzieje, jeśli znasz analiza techniczna.

Co analiza techniczna mówi nam o parytecie XRP / USD? Masz poniżej dzienny wykres XRP / USD. Maksymalna osiągnięta cena wyniosła 0,42 USD (maj). Od tego czasu cena spada od kilku miesięcy osiągając wartość 0,15 USD. Z tego punktu widzenia mamy do tej pory nowy trend. Dzisiejsza cena w momencie pisania tego artykułu to 0,20 USD.

Jak widać na wykresie, 10 dni temu MACD dał sygnał kupna. Należy zauważyć, że wolumeny wzrosły od początku obecnego wzrostu. Tam mamy opór na poziomie 0,32 USD. Można to przezwyciężyć w przypadku pozytywnych wiadomości, a poprzednie historyczne maksimum (0,42 USD) można łatwo przekroczyć. Nie więcej niż jeden krok Stąd do nowych maksymalnych cen. Z czasem nauczyłem się doceniać sygnał kupna podawany przez analizę techniczną.

Za jaką cenę możemy się wspiąć, jeśli przekroczymy dawny szczyt 0,42 USD? Cóż, bardzo trudno to przewidzieć. Będzie to w dużej mierze zależało od wiadomości i tego, ile pieniędzy trafi na XRP. Jeśli poszukasz w Internecie, okaże się, że większość prognoz szacuje cenę (0,75-0,95) USD na koniec 2017 roku..

kupowanie ripple xrp

Powinieneś również wiedzieć, że XRP to jedna z najbrzydszych monet na rynku Crypto. A to dlatego, że współpracują z bankami. Dla purystów BTC i ETH jest to świętokradcze. Podsumowując, XRP jest dla ludzi z otwartymi umysłami, a nie dla ludzi z uprzedzeniami. Czy Ripple zdoła zrealizować zaproponowany przez siebie plan? Zespół Ripple to dobry zespół zaczynający się od strony technicznej do strony promocyjnej. Ufam im, ale oczywiście mogą być pewne problemy.

Jeśli przyjrzymy się bliżej, Ripple można porównać do firm, które zrewolucjonizowały świat lata temu. Ripple można porównać do Apple na początku, kiedy nikt w to nie wierzył.

Niewątpliwie XRP powinien znaleźć się w portfolio każdego człowieka, który od września jest przyzwyczajony do inwestowania na giełdzie czy na rynku kryptowalut. Moja rada: kupuj na cele i trzymaj 1-5 lat. Nie ma wątpliwości, że jest to inwestycja długoterminowa, która może przynieść niezłe pieniądze. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość.

Ten artykuł powstał później dziewięć lat doświadczenia jako handlowiec a ten artykuł zawiera wszystkie ważne dane na temat Ripple i XRP. Przed zainwestowaniem w Ripple XRP Coin radzę przeprowadzić własne badania. Wszystkie przedstawione tutaj informacje można sprawdzić na oficjalnej stronie Ripple lub w Internecie.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner