Czym jest Ripple XRP Coin?

Jeśli jesteś inwestorem lub chcesz zainwestować swoje pieniądze w najbliższej przyszłości, to na pewno słyszałeś o nowa waluta cyfrowa nazywa marszczyć monety. Fala została przedstawiona z jego XRP symbol. Jako nowy inwestor lub inwestor, o którym nie ma żadnych informacji marszczyć monety, musisz zapoznać się z tą walutą. Pomoże ci to zrozumieć, co sprawia, że ripple coin tak popularna? Dlaczego tętnienie rośnie tak szybko? Jaka jest przyszłość Ripple i jak można je kupić w celach inwestycyjnych? Oprócz głównego pytania „Co to jest ripple coin?

Ten artykuł zawiera również odpowiedzi na wiele innych związanych z tym pytań cyfrowa waluta. Pomoże ci to zdecydować, czy opłaca się inwestować w ripple, czy nie.

Co to jest Ripple?

Ripple to protokół internetowy i waluta cyfrowa który został stworzony, aby połączyć różne, odmienne systemy finansowe. Ta waluta została stworzona przez Ripple lab który jest nadal w wersji beta. Według ludzi stojących za marszczyć monety, głównym celem tej cyfrowej waluty i systemu płatności typu open source jest zapewnienie ludziom nowego sposobu wymiana pieniędzy nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy papierowa waluta, monety, karty kredytowe, banki i inne podobne insynuacje finansowe, które były używane jako waluta. Sieć Ripple nosi dwie inne nazwy; Protokół Ripple i Ripple Transaction Protocol (RTXP)

Pojęcie Ripple coin został wprowadzony przez jego twórcę, Ryan Fugger, w 2004 roku. Tak, jest starszy niż Bitcoin i inne waluty cyfrowe, które są obecnie znane ze względu na ich wzrost na rynku. Hasła, cele i zadania laboratorium Ripple były od czasu do czasu zmieniane. Na przykład, w momencie uruchomienia w 2004 r., Ich głównym celem było stworzenie internetowego systemu monetarnego umożliwiającego osobom i firmom tworzenie własnych pieniędzy, podczas gdy w 2012 r. Firma wprowadziła nowy cel. Zgodnie z ich nowym celem, Marszczyć został stworzony, aby zapewnić ludziom bezpieczny sposób wymiany pieniędzy i przeprowadzania transakcji finansowych bez martwienia się o fizyczny wygląd waluty itp..

Kto jest wynalazcą monety Ripple?

Koncepcja monety Ripple została wprowadzona przez Ryana Fuggera w 2004 roku, ale firma została założona przez dwóch wymienionych inwestorów; Chris Larsen i Jed McCaleb. Laboratorium Ripple powstało w 2012 roku po wielu latach pracy. Koncepcja monety Ripple jest starsza niż inne popularne waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin, ale jej oficjalne uruchomienie zajęło założycielom trochę czasu. Dziś Ripple zatrudnia ponad 200 pracowników, co czyni go małą siecią cyfrowej waluty, ale jest rozpowszechniany na całym świecie ze względu na swoją popularność.

PRZECZYTAJ Ripple próbuje oddalić pozew dotyczący niezarejestrowanych papierów wartościowych

Co możesz zrobić z Ripple?

To jest cyfrowa waluta. Oznacza to, że możesz go używać w taki sam sposób, jak z każdej innej waluty. Tak, to prawda, że ​​nie jest zbyt dobrze zaznajomiony z walutą papierową ani nawet bitcoinem, ale z dnia na dzień, ze względu na jego wzrost, dziś Ripple monety są akceptowane przez wiele sklepów internetowych, banków i innych sieci. Firmy i banki nie preferują Ripple coin ze względu na bardzo niską opłatę pobieraną przez firmę, która nie ma żadnego podatku. Tak, jest to waluta wolna od podatku, ponieważ nie wygląda na to, że rząd nie może nałożyć na nią żadnego podatku. Nawet jeśli ma wygląd fizyczny, nadal trudno jest zmienić jakikolwiek podatek, ponieważ ta waluta nie została nigdzie zarejestrowana ani oznaczona walutą żadnego kraju.

Chociaż istnieją setki i tysiące firm, które akceptują monety Ripple i używają ich jako swojego systemu płatności, ale niektóre z popularnych nazw banków to Axis Bank, Cross River Bank, ReiseBank, UBS, Yes Bank, Yantra Financial Technologies i wiele więcej.

Czy Ripple jest tym samym, co Bitcoin?

Nie do końca, ale na wiele sposobów, Ripple i Bitcoin działają tak samo. Podobnie jak Bitcoin, Ripple jest cyfrową walutą opartą na wzorze matematycznym. Obie waluty cyfrowe mogą być używane tylko przez Internet i mogą być przenoszone z jednego konta na drugie bez ingerencji osób trzecich, takich jak Bank. Ale w przeciwieństwie do Bitcoin, Ripple jest darmową walutą cyfrową, co oznacza, że ​​nie pobierają żadnych pieniędzy z twoich transakcji, takich jak PayPal lub Banki pobierają opłatę, z wyjątkiem tego, że pobierają stałą kwotę za transakcję.

Podobnie jak Bitcoin, moneta Ripple nie ma żadnych wygląd fizyczny a jego wartość rynkowa nie ma nic wspólnego z działalnością lub PKB firmy w danym kraju. Wartość monety Ripple wzrosła lub spadła tylko wtedy, gdy inwestorzy sprzedali je lub kupili hurtowo.


Ripple jest rywalem Bitcoina?

Nie bardzo, ponieważ Marszczyć zapewnia również właścicielom Bitcoin miejsce do handlu i wymiany ich monet na inną formę walut. Plik Ripple lab został stworzony w celu konwersji dowolnej formy pieniądza na inną formę waluty, w tym Bitcoin, Dolar, Euro itp. Krótko mówiąc, Ripple nie może być rywalem Bitcoina ani innych walut cyfrowych, którymi handluje się w świecie online. W rzeczywistości otworzy nowe drzwi dla właścicieli Bitcoinów, aby pomostować swoje monety w innych walutach, gdy tego potrzebują.

PRZECZYTAJ Były prawnik w SEC nie rozpatruje pozwu przeciwko Ripple a "Slam Dunk"

Czy powinieneś zainwestować w Ripple?

Tak, czemu nie? Jak zauważyłeś, od czasu Bitcoins, waluty cyfrowe stają się popularne z dnia na dzień. Obecnie waluty cyfrowe mają większą wartość pieniężną niż jakakolwiek inna forma waluty. Są wolne od podatku, akceptowane na całym świecie i można je łatwo wymieniać w innych formach walut. Wartość Ripple rośnie z dnia na dzień. Według wiadomości, Ripple urosło o 70% tylko w 2017 roku który podniósł wartość swojej monety i pozwolił bankom zaakceptować ją jako formę waluty.

Czy Ripple to bezpieczna inwestycja?

Ripple monety są jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania. Nie musisz czekać, aż kupujący kupią Twoje monety. Możesz je odsprzedać firmie w przypadku wysokich cen lub po prostu chcesz wymienić XRP na inne waluty. Jednocześnie jest to ryzykowna forma inwestycji ze względu na wysoki popyt, ale ze względu na czynnik ryzyka zwrot z inwestycji Ripple jest również znacznie wysoki w porównaniu z innymi formami inwestycji.

Czy warto kupić Ripple?

Krótka i słodka odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, ponieważ wartość monety Ripple rośnie z dnia na dzień ze względu na popularność innych walut cyfrowych, takich jak Bitcoin. Od 2012 do 2017 roku cena Ripple został zwiększony płynnie tam, gdzie prawie nie widać spadku jego wartości.

Jak kupić XRP?

Ripple nawiązał współpracę z wieloma osobami, bankami i firmami, dzięki którym możesz handluj XRP. W celach handlowych i inwestycyjnych możesz kupować monety Ripple za pośrednictwem ich strony internetowej lub ich partnerów. Podali pełną listę zatwierdzonych partnerów na swoich stronach internetowych, na których zobaczysz nazwy oficjalnych banków i sieci.

Postępuj zgodnie z naszym pełnym przewodnikiem, aby kupić Ripple Coin

Po przeczytaniu tego artykułu jestem pewien, że otrzymałeś wszystkie wymagane informacje i szczegóły dotyczące Ripple coin i stają się sławni i dlaczego warto w nie inwestować, aby zwiększyć wartość swoich pieniędzy bez robienia niczego specjalnego.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map