Globalny system finansowy preferuje Ripple i walczy z niechlujnym bitcoinem

Ripple jest przyjacielem globalnego systemu finansowego, ale nie Bitcoinem

Ripple nie uważa się za konkurenta dla Cyfrowa waluta Bitcoin a nawet substytutem, ale na liście walut cyfrowych istnieje między nimi konkurencja o pozyskanie inwestorów i uznanie społeczności międzynarodowej.

Obecność amerykańskiego ekonomisty Ben Shalom Bernanke „Były przewodniczący Rady Rezerwy Federalnej w latach 2006-2014” do Konferencja Swell zorganizowana przez twórcę Ripple XRP i otwarcie banków na Techniki Blockchain z tej instytucji, ujawnia podatność globalnego systemu finansowego przez wszystkie jego komponenty na otwarcie Ripple

Ta konferencja zorganizowana przez firmę deweloperską w Toronto, jednym z największych miast Kanady, w której uczestniczy co najmniej 500 ważnych osobistości, jest przełomem we wspieraniu Ripple i przyjęcia jego technik przez globalne i międzynarodowe banki tylko dlatego, że służy ich interesy i interesy światowego systemu finansowego, który musi wykorzystać straszny potencjał Techniki Blockchain.

Jeśli chodzi o Bitcoin, największą walutę cyfrową na świecie, która w ciągu ostatnich kilku dni ustanowiła nowy rekord 6200 $, nadal zyskuje na wartości w handlu, ale w terenie nadal jest atakowana i oskarżana o bycie iluzjonista i sojusznik cyberprzestępczości i terroryzmu, który wreszcie, to nic innego jak bańka.

  •    Globalny system finansowy preferuje Ripple:

Ripple XRP nie uważa się za alternatywę dla dolara, euro i walut lokalnych, takich jak funt egipski, rial saudyjski, dirham marokański i dinar algierski.

PRZECZYTAJ Ripple mianuje byłego starszego radcę SEC w celu wspierania relacji z rządem

Ostatecznie jest to waluta cyfrowa, która zaczęła współistnieć z innymi walutami i najważniejsza jest technologia, która za tym stoi, która ma na celu przyspieszenie wysyłania i otrzymywania środków za pośrednictwem banków i instytucji finansowych.

Jedną z najważniejszych cech Ripple jest nie tylko jego prędkość, która osiąga 1500 transakcji na sekundę, czyli szybciej niż Bitcoin i inne waluty cyfrowe, a także tradycyjny system finansowy i standardowe przelewy bankowe, które trwają do 5 dni, ale zapewnia również bezpieczeństwo i dostarcza organizacjom informacje o nadawcy i adresacie, a także umożliwia proces monitorowania, czyli zapewnienia ciągłości prawa oraz zwalczania czynów i zachowań niezgodnych z prawem.

Ripple nie chce zniszczyć i odbudować globalnego systemu finansowego od zera, ale chce go rozwijać i ułatwiać wysyłanie pieniędzy i otrzymywanie płatności.

  •   Bitcoin is Coin to niechlujna waluta cyfrowa, ponieważ chce wyeliminować inne monety:

W przeciwieństwie do tego, Bitcoin stał się w rzeczywistości alternatywą dla walut globalnych i lokalnych, od dolara po euro, dinara tunezyjskiego i Chiński juan.

Inwestorzy uważają, że banki centralne nie odgrywają żadnej roli w branży pieniężnej w przyszłości i że płatności, zakupy i przekazy pieniężne nie powinny podlegać żadnej kontroli z jakiegokolwiek powodu..

Chociaż został uznany przez wiele sklepów elektronicznych i nieoficjalnych organów, ale instytucje finansowe, banki centralne i różne instytucje globalnego systemu finansowego nie rozpoznają ich i ostrzegają przed ich kupowaniem i handlowaniem.

PRZECZYTAJ XRP / USD i XRP / BTC Futures dostępne w regulowanych obiektach kryptograficznych FCA

Saudyjski miliarder Prince Alwaleed bin Talal powiedział niedawno, że spodziewa się upadku Bitcoina, dodając, że model ekonomiczny tej waluty jest bez znaczenia, a jego pogląd nie różni się od prezesa banku JPMorgan, który otwarcie walczy z tą walutą.

Jamie Dimon, dyrektor naczelny tego słynnego banku, kupił wcześniej Bitcoin i miał córkę, która również kupiła tę walutę, ale kilka tygodni temu zdecydował się zaatakować największą cyfrową walutę świata i uznał ją za oszukańczą i sposób na oszukiwanie, mówiąc, że rządy powinny go zniszczyć, a pewnego dnia stanie się bezwartościowe.

Nie ma horyzontu dla uznania globalnego systemu finansowego w walucie Bitcoin, która jest poddawana zaciekłej wojnie, ponieważ stara się odebrać kontrolę nad systemem rządom, podczas gdy banki otworzyły się na Ripple, który zaczął polegać na technikach wysyłaj i otrzymuj środki w ciągu kilku sekund, w przeciwieństwie do tego, co jest powszechne, gdy przelewy bankowe trwają od godzin do 5 dni.

Amerykański ekspert od Wielkiego Kryzysu Ben shalom Bernanke wspiera wysiłki Ripple w rozwijaniu globalnego systemu finansowego, dokonywaniu przelewów bankowych i płatności szybkich i bezpiecznych oraz pod systemowym nadzorem, podczas gdy Bitcoin stoi w obliczu globalnej wojny ze względu na jego powiązanie z finansowaniem terroryzmu i cyberprzestępczości oraz zmienić zasady gry w kierunku chaosu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner