Prognozy cen Ripple XRP / USD

Prognoza ceny tętnienia: prognoza XRP na lata 2021-2025

Jak już się przyzwyczaiłeś, staramy się obecnie realistycznie spojrzeć na XRP i oszacować realistyczną cenę na koniec roku. Oczywiście oszacowanie prawdopodobnej ceny na kolejne 12 miesięcy nie jest łatwym zadaniem. Szacunki takie obarczone są dużą dawką zagrożeń. W tym szacunku postaramy się jednak uwzględnić jak najwięcej czynników.

W 2017 XRP był gwiazdą na Crypto Market z ROI na poziomie 30000%, niesamowity zwrot z inwestycji. Żadna inna czołowa waluta 10 Crypto Market nigdy nie odnotowała tak dużego wzrostu. W artykule z jesieni 2017 roku napisałem, że XRP może mieć cenę pomiędzy 0,80 a 1 USD na koniec 2017 roku. Następnie podałem niezbędne argumenty, dla których sądziłem, że cena wzrośnie.

Wiele osób zgodziło się ze mną, ale byli gwałtowni i uważali mnie za zbyt optymistycznego. Byli tego zdania XRP nie osiągnie 1 USD. Pod koniec 2017 roku tCena XRP wynosiła około 1,9 USD. Podsumowując, czy byłem zbyt optymistyczny? Co więcej, w styczniu tego roku XRP osiągnął maksimum 3,60 USD. Zobaczmy co możemy się spodziewać w 2018 roku.

1. Kapitalizacja rynkowa nie będzie przeszkodą dla wzrostu cen XRP:

Jeden z argumentów przedstawionych przez tych, którzy w zeszłym roku nie zgodzili się z moją oceną 1 USD to kapitalizacja rynkowa. Ich zdaniem XRP nie będzie w stanie przyciągnąć zbyt dużo pieniędzy, aby wspiąć się na 1 USD. Niektórzy z was rozumieją mój punkt widzenia w tym względzie. Kapitalizacja rynkowa jest względna i bardzo zmienna. Kiedy waluta znajduje się w trendzie wzrostowym, a FOMO wywiera wpływ na masy ludzi, przyciąga kwoty, a kapitalizacja rynkowa może rosnąć w niewiarygodnym tempie.

Jest to mało prawdopodobne XRP osiągnie trzycyfrową cenę w tym roku lub w najbliższych 2-3 latach, ale w ciągu najbliższych 5-6 lat może ich być dużo. Jeśli się uwzględni Bitcoin był wart kilkaset dolarów rok temu, kto by pomyślał, że wyniesie maksymalnie 20 000 dolarów?

Jednak to nie oznacza, że XRP może w przyszłości osiągnąć 1000 USD. Cóż, w tej chwili wydaje się to utopijne. XRP nie można porównać z Bitcoinem, ponieważ liczba wyemitowanych monet jest ogromna, 100 miliardów monet. To wymagałoby ogromnych pieniędzy, aby podnieść cenę. Nikt nie oszacował tak wysokiego wzrostu Kapitalizacja rynkowa Bitcoina.

PRZECZYTAJ TransferGo wprowadza TransferGo Now, który wykorzystuje Ripple Solutions do przenoszenia środków z Europy do Indii

Ograniczenie Cena XRP wzrost spowodowany kapitalizacją rynkową to argument, z którego korzystają ci, którzy dokładnie przeanalizowali problem kapitalizacji rynkowej. Podsumowując, biorąc pod uwagę kapitalizację rynkową, szacuję dwucyfrowe ceny na koniec 2018 roku.

2. Nowe partnerstwa i możliwe wiadomości na temat korzystania z płatności transgranicznych XRP (nietestowych):

Chwilkę po, Cuallix ogłosił, że pierwszy XRapid przeprowadzono testy przyrządów z wykorzystaniem XRP. Według oficjalnych źródeł testy zakończyły się sukcesem. MoneyGram sprawił, że było to miłe zaskoczenie, dołączając do ponad 100 instytucji finansowych, które korzystają Technologia Ripple. Powiedzieli, że w pierwszej fazie będą korzystać tylko z technologii Ripple, aw drugiej również z Waluta XRP.

IDT i MecuryFX ogłosiły również, że będą używać technologii Ripple. Projekt Ripple coraz bardziej się materializuje. Nie zdziwiłbym się, gdyby w tym roku pojawiły się pierwsze wiadomości na temat używania XRP w płatnościach transgranicznych. Nawet jeśli tak się nie stanie w tym roku, XRP będzie w przyszłości wykorzystywany do płatności transgranicznych. Ripple robi wszystko, co jest do tego konieczne.

3. Pierwsze efekty programu Ripple Accelerator, napływ nowego kapitału z innych rynków i funduszu kapitałowego Arrington XRP:

W tym roku spodziewam się pierwszych efektów programu Ripple Accelerator (o wartości 300 mln USD), aby zwiększyć Płynność XRP. Zapewnienie zachęt za pośrednictwem tego programu może być ważnym powodem przyciągania nowych partnerów. Więcej informacji na temat tego programu można znaleźć w prostym wyszukiwaniu w Internecie. W środowisku online niewiele się mówi o skutkach tego programu, ale myślę, że odegra on bardzo ważna rola w 2018 roku.

Crypto Market to młodszy rynek i przyciąga coraz więcej pieniędzy. Crypto Market jest atrakcyjny ze względu na uzyskiwane tutaj ogromne zyski. Na innych rynkach (ropa WTI, złoto, Forex) te zyski można uzyskać tylko przy użyciu instrumentów lewarowanych (handel z depozytem zabezpieczającym). Dokładnie pieniądze, które zarabiasz trudniej, wiążą się z dużo większym ryzykiem. Crypto Market przyciągnie również więcej pieniędzy z giełdy. Tutaj zyski są znacznie niższe niż na Crypto Market. Jestem jednym z tych, którzy weszli na rynek kryptowalut po 10 latach handlu na giełdzie. Jest wielu traderów, którzy zrobili to samo, w tym fundusze inwestycyjne.

PRZECZYTAJ Najważniejsze prognozy: Dlaczego 2018 był wielkim rokiem dla Ripple

28 listopada 2017 roku Michael Arrington, założyciel i były redaktor TechCrunch, ogłosił uruchomienie nowego funduszu kapitałowego. Fundusz o nazwie Arrington XRP Capital jest jednym z największych hedgingowych funduszy kryptograficznych na świecie i jest w całości denominowany w XRP. Ponadto fundusz zacznie od 100 milionów dolarów i wykorzysta XRP do inwestowania technologia blockchain i aktywów.

Końcowe wnioski:

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, szacuję Cena XRP 8-10 USD na koniec 2018 roku. Należy jednak wziąć pod uwagę, że szacunek ten zakłada normalne warunki rynkowe. Oznacza to, że Bitcoin nie spadnie poniżej 4000 $ – 5000 $, i po kilku miesiącach konsolidacji mamy nową hossę.

Jeśli w ciągu kilku miesięcy rynek nie ustabilizuje się i nie mamy trendu wzrostowego, oznacza to, że rynek będzie miał dłuższy okres ożywienia. Przekształcenie pesymizmu z Crypto Market w optymistyczne uczucie nie może nastąpić w ciągu dwóch tygodni. Jeśli rynek nie odrodzi się w ciągu kilku miesięcy, nasza cena docelowa może nie zostać osiągnięta do końca 2018 roku. Nie musimy też słyszeć negatywnych wiadomości z Ripple czy innych wydarzeń, które mają negatywny wpływ na cały Crypto Market.

Niezależnie od tego, czy rynek wróci wcześniej czy później, ceny natychmiastowego dostępu są bardzo niskie. W tym momencie XRP zanotował 78% spadek ceny maksymalnej (3,6 USD). Każdy trader z doświadczeniem wie, że nadszedł czas kup XRP. Nawet jeśli rynek stanie się trudniejszy i nie osiągniemy naszej ceny docelowej, XRP niewątpliwie wzrośnie co najmniej do poprzedniej ceny. Wszyscy, którzy to zrobią Kup Teraz będzie mieć niezły zysk na koniec 2021 roku.

Nie zapomnij! Największą wiadomością, która może nadejść w 2018 roku, jest pierwsze (nietestowe) wykorzystanie XRP w płatnościach transgranicznych. Ta wiadomość może spowodować agresywny ruch w górę. W tym czasie prawdopodobnie nastąpi wzrost o 500-800%.

Wszystkie informacje zawarte w artykule można sprawdzić na Witryna Ripple (statystyki), lub w innych witrynach w Internecie. Weź pod uwagę wszystkie powyższe czynniki i przeprowadź własne badania, jeśli chcesz inwestować w walutę XRP.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner