Teraz technologia Ripple i XRP są ze sobą ściśle powiązane.

W Internecie dostrzegam wiele ignorancji dotyczących Ripple i jego XRP. Dlatego zdecydowałem się napisać ten artykuł. Spróbuję tutaj dokładnie wyjaśnić, co to jest technologia Ripple i jaka jest rola XRP. Jest wiele osób, które używają XRP tylko do transakcji spekulacyjnych, nie wiedząc nic o technologii i koncepcji Ripple. W przeciwieństwie do 90% monet na Crypto Market, Ripple oferuje coś prawdziwego, a jego podstawowe dane są bardzo dobre.

Ripple to system rozliczeń brutto w czasie rzeczywistym (RTGS), wymiana walut i sieci przekazów przez Ripple. Znany również jako protokół Ripple Transaction Protocol (RTXP) lub protokół Ripple, jest oparty na rozproszonym protokole internetowym typu open source, księdze konsensusu i natywnej kryptowalucie o nazwie XRP (ripples). Wydany w 2012 roku Ripple rzekomo umożliwia „bezpieczne, natychmiastowe i prawie bezpłatne globalne transakcje finansowe dowolnej wielkości bez obciążeń zwrotnych”. Obsługuje tokeny reprezentujące walutę fiducjarną, kryptowalutę, towar lub dowolną inną jednostkę wartości.

Witryna Ripple opisuje protokół open source jako „podstawową technologię infrastruktury dla transakcji międzybankowych – neutralne narzędzie dla instytucji i systemów finansowych”. Protokół umożliwia bankom i niebankowym firmom świadczącym usługi finansowe włączanie plików Protokół Ripple do własnych systemów, a tym samym zezwalają swoim klientom na korzystanie z tej usługi. Obecnie regulowana instytucja finansowa „przechowuje środki i wydaje salda w imieniu klientów”. Po drugie, animatorzy rynku, tacy jak fundusze hedgingowe lub punkty handlu walutami, zapewniają płynność w walucie, którą chcą handlować.

Każdy użytkownik Ripple może działać jako animator rynku, oferując usługę arbitrażu, taką jak zapewnianie płynności rynkowej, konwersję walut wewnątrz bramy, falowanie itp. Animatorzy rynku mogą być również funduszami hedgingowymi lub biurami handlu walutami. Według strony internetowej Ripple, „utrzymując salda w wielu walutach i łącząc się z wieloma bramkami, animatorzy rynku ułatwiają płatności między użytkownikami, którzy nie mają bezpośredniego zaufania, umożliwiając wymianę między bramkami”.

PRZECZYTAJ Moneygram poniósł straty, zawieszając współpracę z Ripple

Według CGAP z 2015 r. „Ripple robi w przypadku płatności to samo, co SMTP w przypadku poczty e-mail, co umożliwia systemom różnych instytucji finansowych bezpośrednią komunikację”.

XRP jest rodzimą walutą domeny Sieć Ripple. XRP to bardzo szybka i skalowalna waluta trzeciej generacji. Poniżej masz porównanie z monetami Bitcoin i Ethereum.niesamowita prędkość

prędkość tętnienia

 

Z utworzonych 100 miliardów 20 miliardów XRP zostało zatrzymanych przez twórców, którzy byli również założycielami laboratoriów Ripple. Twórcy przekazali pozostałe 80% sumy na Ripple Labs. W marcu 2015 r. 67% pierwotnych 80% Ripple Labs było nadal przechowywanych przez firmę. W maju 2017 r., Aby złagodzić obawy dotyczące dostaw XRP, Ripple zobowiązał się do umieszczenia 55 miliardów XRP (88% swoich zasobów XRP) na kryptograficznie zabezpieczonym depozycie. Depozyt pozwoli im wykorzystać do 1 miliarda miesięcznie i zwrócić niewykorzystane kwoty na koniec każdego miesiąca z powrotem do kolejki escrow w postaci dodatkowego miesięcznego kontraktu, rozpoczynając cały proces od początku.

David Schwartz (Joel Katz) powiedział kilka miesięcy temu na Steemit: „Plan polega na wygenerowaniu popytu na XRP, który będzie używany jako aktywa rozliczeniowe.” Plan ten obejmował między innymi utworzenie Narzędzie XRapid. XRapid to instrument oferujący płynność (walutowy XRP) instytucjom bankowym. Poniżej znajduje się obrazek, na którym widać przeznaczenie narzędzia XRapid.

xrapid ripple xrp

Tuż przed SWELL potwierdziłem, że używany jest XRapid. Oto oficjalne wiadomości:

„W precedensowym momencie Cuallix stał się pierwszą na świecie instytucją, która skorzystała z xRapid – rozwiązania Ripple, które wykorzystuje XRP jako narzędzie płynności – w celu obniżenia kosztów wysyłania płatności transgranicznych z USA do Meksyku. Firma Cuallix stała się liderem w dziedzinie płatności cyfrowych, wykorzystując zasoby cyfrowe do usuwania nieefektywności i biurokracji związanej z przetwarzaniem i pozyskiwaniem płynności,

PRZECZYTAJ Finablr ZEA Exchange z Ripple Uruchomienie rozwiązań płatniczych Blockchain do pierwszego kwartału 2019 r

Powiedziałbym również, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że SWELL przyniósł kilka ważnych wiadomości:

1. Ripple wprowadza 300-milionowy program akceleratora RippleNet w celu zwiększenia wolumenu oraz narzędzie XRP.

2. Nowa współpraca poparta ustawą & Fundacja Melindy Gates to zmieni. Ripple, we współpracy z Dwolla, ModusBox, Software Group i Crosslake Technologies, przy finansowaniu i wsparciu Gates Foundation, opracował nowe oprogramowanie open source o nazwie Mojaloop za stworzenie w czasie rzeczywistym interoperacyjnej platformy płatniczej na skalę krajową, aby dotrzeć do ubogich na całym świecie za pomocą podstawowych narzędzi finansowych.

Przypominam sobie, że jeśli do przelewu używany jest bank, technologia Ripple i jej waluta XRP są o 60% niższe. Poniżej przykładowe zdjęcie.

sbi ripple

Ponadto w październiku liczba instytucji bankowych testujących technologię Ripple wzrosła do ponad 100.

Po prostu wszystkie te wiadomości spowodują efekt kumulacji, a cena wzrośnie. Z mojego punktu widzenia wzrost ceny XRP to tylko kwestia czasu. Być może wzrost nastąpi do końca 2017 roku, lub w 2018 roku. Jesteśmy zgodni z wykorzystaniem XRP jako waluty buforowej w płatnościach transgranicznych. Rozpoczęła się zmiana obecnego systemu płatności transgranicznych.

Akcelerator 300M $ RippleNet spowoduje, że banki będą używać XRapid i XRP. Ten plan przypomina początki Visa.

XRP nie powinno przegapić żadnego portfela przez długi czas. Bądź mądry i inwestuj w przyszłą walutę, która ma bardzo dobre podstawy. Proszę przeprowadzić własne badania Ripple i XRP przed zainwestowaniem. Wszystkie te dane można sprawdzić na oficjalnej stronie Ripple lub w Internecie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner