Ukryte powody odmowy platformy Coinbase na dodanie Ripple XRP

Platforma Coinbase i Ripple XRP

Kilka dni temu, Ripple XRP zyskała wykładniczo na początku tego tygodnia, powodując wzrost z 0,90 $ do 1,06 $. Powodem tego były plotki, że platforma Coinbase planowała dodać ją do walut, którymi można handlować.

Powszechnie wiadomo, że Amerykańska firma Coinbase cieszy się doskonałą reputacją i zaufaniem amerykańskich inwestorów w cyfrową walutę i używają jej do tego kupuj i sprzedawaj Bitcoiny oprócz Bitcoin Cash, Litecoin i Ethereum. Są to cztery waluty, którymi można handlować na tej platformie.

Po godzinach plotek i roszczeń tysięcy fanów z całego świata trzecia co do wielkości waluta cyfrowa, Platforma zareagowała, podobnie jak poprzednio, że obecnie nie planuje dodać żadnej waluty cyfrowej.

Jak za każdym razem, mówili, że bardzo zależy im na utrzymaniu bezpieczeństwa swoich użytkowników oraz że planowali i badali dodawanie jakiejkolwiek kryptowaluty, o której myśleli, że leży w interesie inwestorów na platformie..

Oficjalne oświadczenie opublikowane przez firmę spowodowało, że cena słynnej waluty cyfrowej spadła o około 0,80 $, czemu sprzyjał również silny spadek cen innych walut cyfrowych..

Chociaż tysiące inwestorów prosiło firmę o dodanie tej waluty do czterech walut, którymi można handlować, ale jej odrzucenie sprawiło, że zaczęliśmy szukać prawdziwego powodu tej tajemnicy.

PRZECZYTAJ Prognozy cen Ripple XRP / USD

W tym artykule przyjrzymy się ukrytym przyczynom odmowy przyznania domeny Platforma Coinbase, aby dodać Ripple XRP.

1- Zdecentralizowana waluta cyfrowa:

Pierwszy powód, jak się wydaje, dla którego Firma Coinbase nie chciałem ujawnić, że ta waluta cyfrowa jest walutą zdecentralizowaną i stoi za nią firma.

Firma Ripple jest właścicielem miliardów tej waluty i może manipulować ceną waluty, wyświetlając jednostki waluty na sprzedaż, co prowadzi do załamania ich wartości.

Wprawdzie firma osiąga dobre zyski głównie na usługach, które świadczy dla banków i choć cieszy się zaufaniem dużych instytucji finansowych, to jednak miliardy tej waluty odstraszają obrońców zdecentralizowanych i możliwych do wydobycia walut cyfrowych..

Firma przedstawiła plan zaoferowania 55 miliardów XRP. Plan ten oznacza, że ​​każdego miesiąca będzie oferował do sprzedaży 1 miliard jednostek i przez następne 55 miesięcy zakończy monopol na tę walutę, podkreślając, że mechanizm sprzedaży tej ilości będzie bezpieczny i dobry oraz nie wpłynie negatywnie na cenę dostaw. Firma rozpoczęła ten plan od końca ubiegłego roku.

2- Konkurencja i inna wizja:

Jest jeszcze jeden powód tego nieuzasadnionego i pośredniego odrzucenia tej odnoszącej sukcesy waluty cyfrowej: konkurencja i odmienna wizja.

CZYTAJ Ripple współpracuje z firmami wspierającymi sprawę społeczną, mówi urzędnik Ripple 

Jest jasne, że Coinbase obsługuje Bitcoin i jego rodzinę, czyli waluty, które mogą być modyfikowane na ich własnej technologii przez ich entuzjastów, podczas gdy Ripple XRP który jest należący do jednej firmy która nadal będzie go kontrolować, jest bardzo zaciekłym konkurentem i różni się od Bitcoina i jej sióstr.

Firma Ripple z sukcesem zawarł umowy z dziesiątkami banków i instytucji finansowych, w tym Western Union, MoneyGram i innych instytucji, i zaoferował swoją walutę jako najlepszą pod każdym względem, ponieważ jest tańsza i szybsza w przekazach pieniężnych oraz bezpieczna.

Najbardziej przerażającym punktem dla platformy Coinbase i społeczności Bitcoin jest to, że ta cyfrowa waluta ma wizję zbliżenia z globalnym systemem finansowym, a nie walki z nim.

Konkurencja pomiędzy Coinbase i Ripple pokazuje ważną kwestię: pierwszą jest zapewnienie GDAX, platforma wymiany kryptowalut dla firm i profesjonalnych handlowców, którzy zapewniają handlowcom rozwiązania umożliwiające akceptowanie płatności w cyfrowej walucie i kto wie, że mogą również planować atakowanie banków.

To już drugi raz, kiedy krążą plotki o kierunku Coinbase, aby dodać Ripple XRP do handlu, a firma opublikowała oficjalne oświadczenie zaprzeczające plotkom. Podczas gdy tysiące złożyło elektroniczną petycję o zatwierdzenie, nie odpowiadając na ich żądanie utrzymania trzeciej co do wielkości kryptowaluty poza granicami największa platforma handlowa w Stanach Zjednoczonych.

Źródło obrazu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner