Kup kryptowalutę za pomocą karty kredytowej / debetowej – 5 najlepszych giełd w 2021 roku

Rosnące wartości i rozwój technologii niemal wszystkich kryptowalut wzbudzają duże zainteresowanie zarówno inwestorów prywatnych, jak i instytucjonalnych, w tym miejscu warto wspomnieć, że wszystkie kryptowaluty bazują na technologia blockchain który umożliwia bezpieczne wysyłanie, otrzymywanie i handel różnymi kryptowalutami.

Wszystkie transakcje są zapisywane w oddzielnych blokach, a każdy blok jest powiązany z następnym blokiem, dzięki czemu transakcje te są bezpieczne. Tylko nadawca i odbiorca znają status transakcji i przesyłaną kwotę.

Jednym z największych problemów, z jakimi borykają się inwestorzy, jest dostępność różnych kryptowalut i sposoby ich zakupu. Jest ich dużo giełdy kryptowalut działający w różnych krajach na całym świecie.

Większość z tych giełd akceptuje różne sposoby płatności kupowanie kryptowalut. Aby ułatwić klientom, wiele najlepiej ocenianych giełd kryptowalut wprowadziło metodę kart kredytowych / debetowych do kupowania kryptowalut.

Dzieje się tak, ponieważ inwestorzy mogą łatwo i natychmiast kupować dzięki tej metodzie. Giełdy kryptowalut, które oferują tę możliwość inwestorom i kupującym, mają różne oceny i korzyści.

Najlepsze giełdy do kupowania kryptowalut w 2021 roku

Poniżej znajduje się pięć najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które są uważane za najlepsze do kupowania kryptowalut.

„Poniżej wymieniliśmy najlepsze giełdy, z których możesz skorzystać kup kryptowalutę. Sugerujemy nasze wymienione giełdy i przeprowadzenie własnych badań przed podjęciem ostatecznej decyzji. ”

Ranga

Nazwa dostawcy

Ocena

Opłaty

Ucz się więcej rating1


zmienne logo Średni Odwiedź Changelly rating2 logo coinbase Średni Odwiedź Coinbase rating3 Stolik z logo coinmama Wysoki Odwiedź Coinmama rating4 logo bitpanda Średni Odwiedź Bitpandę rating5 bitsan Średni Odwiedź Bitsane

1. Changelly

changelly przegląd kryptowalut

Jest to jedna z najwyżej ocenianych giełd kryptowalutowych i została założona w 2013 roku w Czechach. Ta giełda stała się jedną z najbardziej zaufanych giełd wymiany krypto-krypto lub fiat-to-crypto.

Jest również uznawany za najlepszą giełdę kryptowalut pod względem oferowanych przez nią kursów. Changelly ma ponad 700 000 zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Obecnie ta giełda akceptuje płatności w ponad 35 walutach. Jeśli chcesz kupić jedną z najlepiej ocenianych kryptowalut za pomocą karty kredytowej / debetowej, nie ma dopasowania Changelly.

Dzieje się tak, ponieważ Changelly używa automatycznego robota handlowego, który jest powiązany z różnymi giełdami, takimi jak Bittrex i Poloniex.

Ten robot wymyśla najlepsze możliwe kursy wymiany w ciągu kilku sekund. Obsługuje ponad 80 alternatywnych monet i tokenów. Ta wymiana pobiera opłatę w wysokości 0,25% od wszystkich transakcji i zapewnia ułatwienie kupowanie nieograniczonej wartości kryptowalut. Po kilku ograniczonych transakcjach w pierwszym miesiącu giełda oferuje nieograniczoną wartość zakupu kryptowalut.

zmieniający się zakup monet

Oto zalety i wady korzystania z tej giełdy do kupowania kryptowalut.

PROS

 • Oferuje szeroką gamę kryptowalut niż wiele innych giełd.
 • Prosty i łatwy w użyciu interfejs użytkownika.
 • Ma ogromną bazę klientów do handlu różnymi kryptowalutami.
 • Minimalna opłata transakcyjna.
 • Obsługa ponad 35 walut fiducjarnych.
 • Partnerstwo z renomowanymi firmami, takimi jak Jaxx, Bittrex i wiele innych.

Cons

 • Wyższe opłaty za bezpośredni zakup kryptowalut za pośrednictwem walut fiducjarnych.

Niedawno giełda dodała zakup metodą kart debetowych / kredytowych, co przyciągnęło znacznie więcej klientów do tej wymiany.

Przed zakupem będziesz potrzebować portfela kryptowalut, ponieważ niektóre giełdy go wymagają.

Nie masz portfela? Przeczytaj nasz przewodnik po 5 najlepszych portfelach kryptowalut.

Przewodnik krok po kroku dotyczący kupowania kryptowalut na Changelly

Szczegółowa metoda kupowanie kryptowaluty za pomocą kart kredytowych z tej wymiany jest jak poniżej:

1. Zarejestruj się w Changelly

changelly singup

Pierwszym krokiem do zakupu kryptowalut od Changelly za pomocą karty kredytowej jest rejestracja w serwisie lub giełdzie. Rejestracja na tej giełdzie jest dość łatwa, a także bezpłatna. Użytkownicy muszą podać prawidłowy adres e-mail w określonym formularzu. Giełda prześle wszystkie dane do logowania na Twój adres. Korzystając z tych danych, użytkownicy mogą się zalogować i przejść do następnego kroku.

2. Wybór waluty

zmienny wybór walutyPo zalogowaniu zostaniesz przeniesiony na stronę wyboru waluty kantoru. Istnieją dwa długie paski. Jeden służy do wyboru waluty, w której chcesz zapłacić, a drugi służy do wyboru kryptowaluty, którą chcesz kupić. Potrzebna jest tutaj duża ostrożność, ponieważ giełda akceptuje wiele walut fizycznych, a także oferuje wiele kryptowalut do zakupu.

zmieniający się zakup monet

3. Potwierdzenie zamówienia

Potwierdź zamówienie changelly

Naciśnięcie zakładki „Wymiana” po wybraniu walut powoduje przejście do strony potwierdzenia zamówienia. Ta strona zawiera wszystkie informacje o Twoim zamówieniu. Oznacza to, że możesz jeszcze raz sprawdzić walutę, którą kupujesz i walutę, którą zamierzasz zapłacić za ten zakup. Po upewnieniu się, że wszystkie informacje są poprawne, naciśnij kartę potwierdzenia. Jeśli wystąpi błąd w wyborze walut, możesz przejść do poprzedniej strony, aby dokonać prawidłowego wyboru.

4. Adres portfela

Jako entuzjasta kryptowalut powinieneś wiedzieć, że wszystkie kryptowaluty są przechowywane w portfelach sprzętowych lub programowych. Aby kupić kryptowaluty z tej giełdy, będziesz musiał podać prawidłowy adres portfela. Doboru portfela również należy dokonać ostrożnie. Zawsze preferuj ten z wieloma funkcjami bezpieczeństwa i obsługą wielu walut.

5. Sprawdzanie i potwierdzanie informacji

changelly xrp potwierdzić

Po wprowadzeniu adresu portfela ponownie zostaniesz przeniesiony na stronę potwierdzenia. Tym razem strona zawiera również dane adresowe portfela. Otrzymujesz wszystkie dane wypełnione przez Ciebie na różnych etapach tego procesu zakupu. Po upewnieniu się, że wszystkie wprowadzone dane są poprawne, naciśnij zakładkę potwierdzenia.

6. Podaj rozliczenia & Szczegóły karty

zmienna karta

Naciśnięcie zakładki potwierdzenia zamówienia powoduje przejście do strony z danymi karty. Musisz podać wszystkie wymagane dane na tej stronie. Zazwyczaj w zakładce płatności wymagane jest imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres rozliczeniowy i numer karty, data ważności oraz kod zabezpieczający. W tym miejscu należy wspomnieć, że ta strona zwraca komunikat, jeśli w danych karty kredytowej jest jakiś błąd. Odliczenie opłaty za bieżącą transakcję jest również wyświetlane na tej stronie.

zmieniający się zakup monet

7. Uwierzytelnianie karty

zmienny telefon

Aby upewnić się, że jesteś właścicielem karty, centrala wysyła kod weryfikacyjny SMS na Twój zarejestrowany numer telefonu komórkowego. Wpisanie kodu w wyznaczonym miejscu na stronie kończy transakcję. Zakupiona kryptowaluta dociera do Twojego portfela i możesz to sprawdzić logując się Twój portfel.

zmieniający się zakup monet

2. Coinbase

kryptowaluta coinbase

Coinbase to kolejna największa giełda kryptowalut, która powstała w 2012 roku w San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Obecnie giełda prowadzi swoją działalność w ponad 32 krajach na całym świecie.

Ta giełda ma bazę danych milionów użytkowników, ponieważ oferuje im kupno, sprzedaż i handel różnymi kryptowalutami (Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin.). Akceptuje również płatności kartami kredytowymi ze stałą opłatą w wysokości 3,99% od wszystkich zakupów i sprzedaży.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych rzeczywistości tej wymiany jest to, że pobiera ona niższe opłaty niż wszystkie inne giełdy kryptowalut w całej Europie i Ameryce.

Zacznij już dziś i zdobądź darmowe bitcoiny warte 10 $, jeśli kupisz więcej niż 100 $

zacząć monety

Jednym z największych powodów dużej bazy klientów jest bonus oferowany przez tę giełdę przy zakupie kryptowaluty o wartości ponad 100 $. Oferuje 10% bonusu na wszystkie zakupy (Zdobądź 10 USD, jeśli kupisz więcej niż 100 USD lub 100 EUR za pośrednictwem tego linku).

Oto zalety i wady tej giełdy kryptowalut.

PROS

 • Ogromna baza danych klientów.
 • Wysoki stopień płynności.
 • Maksymalne limity zakupów wraz z bonusami.
 • Minimalne opłaty transakcyjne.
 • Akceptuje płatności w różnych trybach.
 • Obsługa dużej liczby kryptowalut.
 • Oferuje opcję natychmiastowego zakupu za pomocą kart kredytowych.
 • Piękny interfejs użytkownika łatwy dla początkujących.

CONS

 • Śledzenie funduszy.
 • Kraje z ograniczeniami (Stany Zjednoczone, Europa, Kanada, Australia, Wielka Brytania, Singapur)
 • Zakupy za pośrednictwem kont bankowych trwają do ukończenia.

Ze względu na duże doświadczenie użytkownika ta wymiana jest polecana nowym użytkownikom. Poniżej przedstawiono kroki dotyczące kupowania kryptowalut za pośrednictwem kart kredytowych z tej giełdy.

1. Zarejestruj się i zweryfikuj konta

Rejestracja w bazie monet

Pierwszym krokiem do zakupu kryptowalut za pośrednictwem Coinbase jest rejestracja konta. Utworzenie konta na tej giełdzie jest dość łatwe. Kliknij zakładkę rejestracji i wypełnij wszystkie wymagane informacje. Informacje wymagane do utworzenia konta to nazwa, identyfikator e-mail i hasło.

2. Wybierz typ swojego konta

Po utworzeniu i zweryfikowaniu konta zostaniesz przeniesiony do następnej strony, na której musisz wybrać typ konta. Coinbase oferuje użytkownikom możliwość wyboru konta indywidualnego lub biznesowego. Konfiguracja konta indywidualnego jest zakończona, gdy uzupełnisz swój profil. Z drugiej strony, aby prowadzić konto firmowe, będziesz musiał złożyć wniosek o oddzielną rejestrację.

zacząć monety

3. Weryfikacja numeru telefonu

W następnym kroku zostaniesz poproszony o zweryfikowanie zarejestrowanego numeru telefonu. Będzie to później używane jako uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Na tym etapie giełda wysyła określony kod na Twój zarejestrowany numer telefonu komórkowego. Po wpisaniu kodu we wskazanym miejscu na stronie, Twój numer telefonu zostaje powiązany z Twoim kontem na giełdzie.

4. Wybierz metodę płatności

kup coinbase do płatności kryptograficznych

Po weryfikacji numeru telefonu naciśnij klawisz Enter, co spowoduje przejście do strony płatności. Ta giełda akceptuje dwa różne sposoby płatności. Są to płatność za pośrednictwem konta bankowego i płatność kartą kredytową. Tutaj możesz wybrać tryb płatności kartą kredytową przy zakupie kryptowaluty. Tutaj jedną bardzo interesującą rzeczą jest to, że możesz natychmiast kupić kryptowalutę, płacąc kartą kredytową. Wymiana wymaga podania danych karty po wybraniu trybu płatności kartą kredytową. Szczegóły karty kredytowej obejmują numer karty, datę ważności i kod zabezpieczający.

5. Kupowanie kryptowaluty

kup kryptowalutę

Teraz możesz łatwo kupić dowolną z kryptowalut wymienionych na giełdzie za pomocą karty kredytowej. Musisz podać kwotę kryptowaluty, którą zamierzasz kupić, a kliknięcie Kup odejmie opłaty z Twojej karty kredytowej, a kryptowaluty natychmiast dotrą do Twojego portfela. W tym przypadku jedna rzecz polega na tym, że zawsze wybieraj portfel, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i obsługuje dużą liczbę kryptowalut.

zacząć monety

3. Coinmama

Wszelkie dyskusje na temat najlepsze giełdy kryptowalut jest niekompletny bez wspominania o Coinmama. Jest to jedna z najwyżej ocenianych giełd kryptowalut działających na całym świecie. Ta izraelska giełda kryptowalut działa prawie w większości krajów świata.

Posiada bazę danych ponad 500 000 klientów, którzy handlują kryptowalutami za pośrednictwem tej giełdy. Jednym z największych powodów sukcesu tej giełdy są najwyższe oferowane przez nią limity zakupów. Użytkownicy mogą codziennie kupować kryptowaluty o wartości 5000 USD, a co miesiąc kryptowaluty o wartości 20000 USD. Pobiera 6% opłat transakcyjnych w przypadku wszystkich rodzajów transakcji.

Inwestorzy z całego świata są również zainteresowani tą giełdą, ponieważ akceptuje ona płatności w wielu lokalnych walutach. Z wyjątkiem kilku krajów reszta świata może korzystać z najlepszych usług tej giełdy kryptowalut. Poniżej przedstawiono zalety i wady korzystania z tej giełdy kryptowalut do kupowania kryptowalut.

zacznij kryptowalutę

PROS

 • Szeroko działający na całym świecie.
 • Akceptuje płatności w wielu lokalnych walutach.
 • Piękny i przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika.
 • Umożliwia również kupowanie kryptowaluty za pomocą kart kredytowych.
 • Oferuje najwyższe dzienne, tygodniowe i miesięczne limity zakupów.
 • Jest bardzo niezawodny i szybki.

CONS

 • Pobiera znacznie wyższe opłaty.
 • Nie zapewnia możliwości sprzedaży kryptowalut.

Aby kupić kryptowalutę z tej strony internetowej za pomocą karty kredytowej, musisz wykonać następujące kroki.

1. Tworzenie konta

Utworzenie konta to pierwszy krok kupując kryptowalutę od Coinmama. Proces tworzenia konta na tej giełdzie jest dość prosty. Kliknięcie zakładki rejestracji w prawym górnym rogu strony wymaga wypełnienia formularza. Musisz podać swój prawidłowy adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło i kraj zamieszkania. Po wypełnieniu wszystkich informacji kliknij zakładkę utwórz konto u dołu strony. Giełda wysyła link na Twój adres e-mail. Kliknięcie tego linku weryfikuje Twoje konto i gotowe.

zacznij kryptowalutę

2. Ukończenie profilu

Zaloguj się na swoje konto i uzupełnij swój profil, aby móc składać zamówienia. Musisz podać swoje imię i nazwisko, płeć, adres, datę urodzenia i numer telefonu. Jedną z funkcji bezpieczeństwa Coinmama jest to, że wymaga dostarczenia kopii CNIC lub paszportu w celu weryfikacji. Możesz również przesłać swoje zdjęcie również w celu weryfikacji.

3. Kupowanie kryptowaluty

kup kryptowalutę coinmama

Coinmama umożliwia złożenie pierwszego zamówienia po uzupełnieniu profilu. Na tej giełdzie możesz kupić Bitcoin lub Ethereum. Na tej giełdzie są trzy poziomy kupowania. Możesz kupować różne ilości kryptowalut na różnych poziomach.

zacznij kryptowalutę

4. Informacje o karcie

btc kup monet

Po wprowadzeniu ilości kryptowalut, które zamierzasz kupić, giełda prosi o podanie danych karty kredytowej. Te szczegóły obejmują numer karty kredytowej, datę ważności i kod zabezpieczający. Po podaniu wszystkich danych karty kredytowej możesz teraz złożyć zamówienie. W tym miejscu należy wspomnieć o tym, że giełda zwraca komunikat dla użytkownika w przypadku błędu w podaniu danych karty kredytowej.

5. Kupowanie kryptowaluty

Po wprowadzeniu ważnych danych karty kredytowej i kwoty kryptowaluty, którą zamierzasz kupić, naciśnij przycisk Kup, aby zakończyć transakcję. Tutaj należy pamiętać o tym, że powinieneś mieć plik prawidłowy adres portfela za otrzymanie kryptowalut (postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem po 5 najlepszych portfelach kryptowalut). Zawsze preferuj portfel z najlepszymi funkcjami bezpieczeństwa i obsługą wielu walut, aby cieszyć się szeroką gamą korzyści.

zacznij kryptowalutę

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map