Przegląd Changelly [2021] Czy to legalne i oszustwo?

Changelly jest obecnie jedną z najbardziej znanych platform do handlu kryptowalutami. Umożliwia szybki i łatwy zakup pełnego spektrum popularnych walut cyfrowych. Chociaż istnieje wiele podobnych usług, Changelly jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych ze względu na zaawansowane funkcje i szeroką gamę kryptowalut dostępnych do handlu.

Algorytm handlu Changelly jest zintegrowany z największymi platformami wymiany kryptowalut, w tym Binance, Bittrex itp. W ciągu milisekund Changelly składa oferty i pyta na platformach, a następnie wybiera i sugeruje najlepszy dostępny kurs, dzięki czemu zawsze możesz uzyskać najlepszą cenę w sklepie. Usługa zwykle zapewnia najlepsze stawki kryptowalut do kryptowalut i obsługuje ponad 140 kryptowalut dostępnych do wymiany.

Changelly sprawił, że procesy zakupu i handlu są bardzo łatwe zarówno dla nowych, jak i doświadczonych inwestorów. Platforma nie tylko pozwala kupować różne monety, płacąc kartą kredytową lub debetową, ale także umożliwia handel kryptowalutami i przenoszenie aktywów cyfrowych do innych gorących lub zimnych portfeli.

1- Rejestracja jest bezpłatna:

Rejestracja na Changelly jest w 100% darmowa. Proces jest prosty i szybki, możesz korzystać z kont mediów społecznościowych, takich jak Facebook rejestrować.

PRZECZYTAJ Departament Skarbu USA stoi w obliczu sprzeciwu Kongresu w związku z orzeczeniem dotyczącym kryptowalut

2- Opłata za wymianę wynosi 0,25%:

Changelly pobiera dość niską prowizję (0,25%) za swapy krypto-kryptowalut i oferuje najlepszą dostępną stawkę w momencie transakcji. To jedyna opłata, jaką poniesiesz.

3- Kursy walut w czasie rzeczywistym:

Algorytm handlowy Changelly jest zintegrowany z największymi platformami wymiany kryptowalut online, w tym Binance i Bittrex. W ciągu milisekund Changelly składa oferty i pyta na platformach, a następnie wybiera i sugeruje najlepszą dostępną stawkę oraz wyświetla szacowaną stawkę.

4- Changelly jest szybki:

Cały proces kupowania walut cyfrowych na Changelly przebiega bezproblemowo. Nie musisz czekać na długie potwierdzenia. Waluty są kupowane i wymieniane w ciągu kilku sekund, w tylnych minutach w zależności od aktywności sieci.

5- Kup kryptowaluty za pomocą karty kredytowej / debetowej:

Jedną z głównych funkcji oferowanych przez Changelly jest możliwość zakupu kryptowaluty za pomocą karty bankowej. Szczerze mówiąc, niewiele giełd na to pozwala. Możesz płacić dowolną kartą z zabezpieczeniem 3D z dowolnego kraju iw dowolnej walucie. Jednak transakcje będą dokonywane w USD, GBP lub EUR. Aby wyeliminować dodatkowe koszty transakcji, zalecamy korzystanie z kart bankowych w USD lub EUR.

6- Changelly jest legalny:

Changelly współpracuje z MyEtherWallet, Exodus, Binance, BRD, Edge, Coinomi, Trezor, Ledger, Enjin, Huobi Wallet i innymi znanymi graczami w branży kryptowalut. Działająca od 2015 roku platforma i jej aplikacja mobilna przyciągają miesięcznie ponad milion odwiedzających, którzy cieszą się wysokimi limitami, szybkimi transakcjami i całodobowym wsparciem na żywo. Z ponad 2 milionami użytkowników na całym świecie jest to bardzo dobrze znana firma w branży kryptowalut.

PRZECZYTAJ VET to prawdopodobnie jedna z najgorętszych monet dostępnych obecnie

7 – Kup Crypto na swoim smartfonie.

Użytkownicy zarówno iPhone’ów, jak i telefonów z systemem Android mogą w pełni korzystać z platformy mobilnej. Jego użyteczność na smartfonie jest taka sama, jak w witrynie Changelly. Aplikacja zawiera mechanizmy handlu o stałym i zmiennym oprocentowaniu i umożliwia użytkownikom kupowanie dowolnych kryptowalut wymienionych po kursach w czasie rzeczywistym za pomocą karty kredytowej bezpośrednio ze smartfona.

Jak kupować kryptowaluty na Changelly?

Proces kupowania cyfrowej waluty na Changelly jest dość łatwy. Na początek nie jest wymagana weryfikacja tożsamości. Po dodaniu danych karty kredytowej lub debetowej możesz przeglądać listę ponad 140 kryptowalut i kupować dowolne z nich. Twoja karta kredytowa lub debetowa. Twoje monety pojawią się na Twoim koncie w ciągu kilku chwil.

Wniosek:

Niskie opłaty i innowacyjne funkcje sprawiają, że Changelly jest idealną platformą do zakupu i handlu ponad 140 różnymi kryptowalutami dostępnymi obecnie na rynku. Ich mechanizm monitorowania cen w czasie rzeczywistym zapewni Ci najlepszą ofertę, a opcja zakupu kryptowaluty za pomocą kart kredytowych lub debetowych sprawia, że ​​proces ten jest szybki, wygodny i łatwy dla każdego początkującego.

Jeśli szukasz innych alternatyw dla zakupu kryptowalut za pomocą kart kredytowych lub debetowych, oto nasz przewodnik krok po kroku, jak możesz to zrobić dzisiaj. Krok po kroku, aby kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner