9 najlepszych agregatorów wiadomości o kryptowalutach i bitcoinach w 2021 r

Podczas gdy dziesiątki stron internetowych z kryptowalutami analizują waluty cyfrowe. Jesteśmy tutaj, aby przedstawić obszerny, ale szczegółowy przegląd najlepszych agregatorów wiadomości kryptograficznych dostępnych obecnie na rynku. Agregatory wiadomości kryptograficznych agregat treści internetowe związane z kryptowalutami tworzą różne platformy, takie jak blogi, gazety internetowe i popularne kryptograficzne nowe strony internetowe do łatwego przeglądania.

W tym artykule omówimy niektóre z najlepszych agregatorów bitcoinów w 2021 r. Lista jest zestawiana na podstawie ogólnej szybkości, użyteczności, wiarygodności, a przede wszystkim autentyczności wiadomości. Zagłębmy się w sprawę, aby zbadać treść.

Lista witryn agregacji Crypto News

1. Coinddit

Coinddit to kolejny popularny agregator. Platforma jest dość imponująca i łatwa w użyciu ze względu na przyjazny dla użytkownika interfejs. Strona jest tematyczna w całości w kolorze czarnym, co czyni ją bardziej atrakcyjną dla odwiedzających.

Na stronie głównej zobaczysz tabelę pokazującą najnowsze wykresy cen dla różnych kryptowalut. Wykresy pokazują szczegółowy przegląd każdego krypto w elegancki i elegancki sposób. Waluty cyfrowe automatycznie zmieniają swoją pozycję na stole w oparciu o zmiany ich wolumenu i ceny co 24 godziny.

Na stronie głównej znajduje się oddzielna sekcja, która prezentuje najpopularniejsze wiadomości ze świata kryptowalut. Jest tam funkcja o nazwie Źródła wiadomości, które wspominają o witrynach internetowych, z których często korzystasz. Agregator automatycznie pobiera wiadomości z tej witryny i wyświetla je na podstawie Twoich zainteresowań.

Chcesz wydobywać bitcoiny za pomocą witryn do wyszukiwania w chmurze? oto nasz przewodnik po najlepszych witrynach do wyszukiwania w chmurze w 2021 roku.

Możesz także zarabiać darmowe kryptowaluty, wykonując codziennie proste zadania. Aby wziąć udział, wystarczy śledzić je na różnych platformach mediów społecznościowych.

2. Coinspectator

Coinspectator jest obecnie jednym z najlepszych agregatorów wiadomości o kryptowalutach, jakie można znaleźć w Internecie. Platforma obejmuje prawie wszystko, co dotyczy kryptowalut na swoim kanale.

Możesz znaleźć wszystko, od najnowszych wiadomości i bieżących wydarzeń w świecie kryptowalut po artykuły o wszystkim, co jest zdalnie połączone z kryptowalutą. Pobiera informacje z innych czołowych witryn kryptowalutowych.

Witryna ma oddzielną sekcję, w której Coinspectator pokazuje tylko listy najwyższych siedemnastu monet zależnych od kapitalizacji rynkowej i tego, jak bardzo są one obecnie popularne na rynku kryptowalut. Witryna zapewnia również wgląd w nadchodzące projekty, które zostaną uruchomione w przyszłości.

Wszyscy inwestorzy i handlowcy, którzy chcą się aktualizować, mogą subskrybować biuletyny, w których codziennie można otrzymywać zaktualizowaną listę tego, co dzieje się na rynku, bezpośrednio do skrzynki odbiorczej

3. CryptoPanic

Mówiąc o najlepszych agregatorach kryptowalut, CryptoPanic bez wątpienia znajdzie się na liście. Ich głównym celem jest udostępnianie różnych zasobów medialnych i informacyjnych.

Wiadomości są również uszeregowane według minuty ich publikacji, chociaż ich sekcja mediów społecznościowych zawiera filmy od wpływowych osób z YouTube.

Chociaż takie funkcje oferują bardzo zatłoczone wrażenia, ale im więcej osób przegląda wiadomości i wyraża swoje uczucia, tym więcej wiadomości stają się autentyczne. Możesz także stworzyć swoje portfolio, aby uporządkować wiadomości i dostosować kanał do swoich upodobań.

4. CoinLib

Jest to idealny wybór, jeśli jesteś znacznie bardziej zaangażowanym inwestorem w handel kryptowalutami i chcesz mieć dostęp do narzędzi analitycznych, w tym diagramów i wykresów.

Oprócz raportowania platforma zapewnia doskonałe ilustracje i diagramy dla tych, którzy nie chcą czytać obszernych artykułów. Możesz także przeglądać zmiany cen wszystkich walut cyfrowych w czasie rzeczywistym.

Strona jest bardzo przyjazna dla użytkownika, a interfejs użytkownika jest bardzo prosty w obsłudze i przyjemny dla oka. Chociaż interfejs jest prosty, CoinLib jest bardziej popularny dzięki swoim narzędziom do zarządzania portfelem. Możesz zbudować swoje portfolio w oparciu o zainteresowanie monetami i połączyć co najmniej 8 giełd na żywo, aby je śledzić. Agregator ma również wersję aplikacji dostępną dla użytkowników w Sklepie Play.

5. CryptoControl.io

Wygląd i interfejs tego agregatora są bardzo podobne do CryptoPanic. To agregator wiadomości „dwa w jednym”, który gromadzi informacje z mediów społecznościowych i wiadomości.

Platforma oferuje użytkownikom niesamowitą funkcję. Pozwala wybrać monetę, która Cię bardziej interesuje, a reszta hossy jest w rękach tych agregatorów.

Witryna gromadzi wszystkie ustalenia, artykuły i aktualne wiadomości z różnych platform i witryn mediów społecznościowych, a następnie przygotowuje dostosowany kanał na podstawie wybranych przez Ciebie zainteresowań. Czy to nie jest niesamowite? Obecnie Google, Twitter i Reddit to główne platformy mediów społecznościowych dostępne dla tej niesamowitej funkcji.

Robią krok w kierunku stworzenia systemów zarządzania portfelem, takich jak CoinLib, aby umożliwić użytkownikom łączenie się z większą liczbą giełd i wykorzystywanymi narzędziami handlowymi. Serwis oferuje również aplikację mobilną z płatnym planem w wersji premium.

6. CoinNA

Mówiąc o CoinNA, jest to jeden z najlepszych agregatorów w 2020 roku. Jest to kolejny popularny, ale popularny agregator, który kategoryzuje dane według najważniejszych wiadomości i artykułów.

Mają oddzielną, dedykowaną część dydaktyczną, co sprawia, że ​​ta platforma jest również forum wysoce edukacyjnym. Możesz sprawdzić, jakich wiadomości szukasz, korzystając z wyszukiwarki. Zapewniają również szczegółowy przegląd rzeczy związanych z kryptowalutami, a także publikują raporty dotyczące różnych kryptowalut w poszczególnych krajach.

Regularnie aktualizują swoje wiadomości. Za każdym razem, gdy przychodzi nowy post, automatycznie zajmuje on miejsce starych wiadomości, przeciągając stare wiadomości na dół kanału. Strona zawiera również filtry, które mogą pomóc czytelnikowi czytać na podstawie jego upodobań i zainteresowań.

Witryna ma również dedykowaną sekcję dla wiodącej giełdy kryptowalut i portfela Coinbase. Co nie mniej ważne, witryna oferuje szerszą gamę początkowych ofert monet i start-upów, które uruchamiają swoje usługi lub rozpoczęły.

7. CryptoGoat

CryptoGoat jest klasyfikowany jako doskonałe źródło szerokiej gamy wiadomości i artykułów związanych z kryptowalutą przez wielu entuzjastów kryptowalut.

Chociaż ogólny wygląd i interfejs strony internetowej są bardzo proste i gdzieś mało inspirujące, treści, które platforma dostarcza swoim użytkownikom, są jednocześnie bardzo kreatywne i pouczające.

To, co wyróżnia CryptoGoat we wszystkich innych agregatorach, to liczba funkcji związanych z wiadomościami, które zapewnia platforma, i to sprawia, że ​​agregator jest atrakcyjny. Jednym z kluczowych aspektów CryptoGoat jest to, że odfiltrowuje wszystkie fałszywe wiadomości, a dawki nie wyświetlają tych postów na Twoim kanale, które są oznaczone jako sponsorowane z wysokim stopniem wydajności.

Autentyczność wiadomości jest prawdziwa, ponieważ agregatory zbierają je z jednej z popularnych sieci informacyjnych w branży kryptograficznej, tj. Coindesk, Cointelegram itd..

8. Osłona

Ccowl można skrócić jako Crypto Coin Owl to kolejna dobrze zaprojektowana witryna agregująca kryptowaluty dostępna obecnie na rynku.

Przydaje się opcja, która pozwala łatwo i bez pośpiechu nawigować użytkownika z kanału aktualności krypt do sekcji cen. Platforma pobiera wiadomości z jednej z najlepszych witryn informacyjnych, takich jak Coindesk, NewsBTC i Bitcoin.com.

Głównym celem tej platformy jest uwzględnienie zachowania różnych i szerokiej gamy kryptowalut. Chociaż agregator pokazuje tylko 3 najpopularniejsze kryptowaluty bycze i niedźwiedzie na swojej stronie głównej. Interfejs platformy jest bardzo przyjazny dla użytkownika i duży plus dla traderów, którzy są zainteresowani inwestycjami portfelowymi.

Posiada również funkcję zwaną alertem rangi, która automatycznie wysyła alert za każdym razem, gdy krypto zmieni swoją rangę. Aby pobrać zapasy i aktualne stawki wszystkich monet, agregatory kryptowalut używają najbardziej autentycznego CoinMarketCap.

9. Cryptopys

Cryptopys to wyjątkowe źródło gromadzenia wiadomości związanych z kryptowalutami w czasie rzeczywistym z ponad 100 niezawodnych zasobów branżowych. To, co wyróżnia te agregatory na tle wszystkich innych, to wsparcie, jakie zapewnia ta aplikacja w ponad 18 obcych wersjach językowych.

Platforma działa zgodnie z koncepcją rekomendacji od opinii publicznej, aby prezentować treści w oparciu o interes publiczny. Jest również agregatorem ze względu na jego rosnące narzędzie zasobów. Ogólny projekt strony jest bardzo prosty, ale bardzo elegancki i łatwo dostępny. Użytkownicy mogą łatwo monitorować swoje zasoby kryptograficzne za pomocą jednego przycisku.

Za pomocą jednego przycisku oznacza to, że dostęp do treści jest bardzo łatwy i nie ma skomplikowanego procesu dostępu do ich treści. Długoterminowi członkowie tego agregatora mają dostęp do oznaczania wiadomości byczych, niedźwiedzi lub FUD.

Wniosek

Rynek kryptowalut z pewnością nabywa prawa do swojego mostu. Obecnie rynek jest pełen niesamowitych agregatorów wiadomości kryptograficznych, które zachęcają naszego czytelnika do dokonywania lepszych inwestycji, które mogą przynieść im korzyści w przyszłości. Ponadto wszystkie agregatory pomagają również użytkownikowi identyfikować i analizować rynek kryptowalut w bardziej wydajny i usprawniony sposób. Jesteśmy przekonani, że ta lista z pewnością pomoże Ci skądś zacząć.

Chcesz coś dodać do tego posta. Jakich agregatorów kryptowalut już wypróbowałeś? Jak twoje wrażenia. Chętnie poznamy tę historię z Twojej strony. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner